Zamknij
REKLAMA

Akcja pomocy dla Lenki trwa. Kto pomaga tym razem?[FOTO]

11:47, 29.11.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Kolejne instytucje i osoby włączają się do akcji pomocy w zbiórce środków na leczenie Lenki Kolasy, dziewczynki o której pisaliśmy na naszym portalu. Tym razem bezinteresowną pomoc okazali uczniowie Szkoły Podstawowej w Wilamowie oraz dzieci i młodzież z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie we współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Uniejowie. 

Pomysłodawcą pierwszej zbiórki była Szkoła Podstawowa w Wilamowie, gdzie 14 listopada odbyła się akcja, podczas której mozna było kupić smaczne kubełki. Oprócz tego po szkole krążyła również puszka, do której chętne osoby- nauczyciele, rodzice, dzieci oraz okoliczni ofiarodawcy mogli przyłączyć się do akcji. Cały dochód ze sprzedaży  przeznaczony został na leczenie chorej Lenki Kolasy.

Ewa Kolasa, ciocia Lenki odebrała z rąk Edyty Miskiewicz dyrektora Szkoly Podstawowej z Wilamowa piękne życzenia dla Lenki oraz wsparcie finansowe,ktore zostalo zgromadzone w szkole podczas warsztatów kulinarnych.

Z kolei 28 listopada w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Uniejowie zjawili się podopieczni Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie, którzy przy okazji odwiedzin w nowej siedzibie biblioteki, tworzyli własnoręcznie kartki świąteczne. Przygotowane przez dzieci i młodzież rękodzieła przyczynią się również do wsparcia finansowego leczenia chorej dziewczynki. 

Zdjęcia: MGBP w Uniejowie i SP w Wilamowie.
Więcej o tym, jak można pomóc w artykule poniżej:

[ZT]2414[/ZT]

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone