Zamknij
REKLAMA

Posterunek Policji w Wartkowicach działa już ponad rok. Komendant zaprasza mieszkańców na debatę

11:52, 03.12.2019 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

4 grudnia 2019 roku o godzinie 10:00 w Urzędzie Gminy w Wartkowicach odbędzie się debata, na której zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne, dot. oceny funkcjonowania utworzonego w 2018 roku Posterunku Policji w Wartkowicach. Mieszkańców na debatę zaprasza Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach.

Uroczyste otwarcie Posterunku Policji w Wartkowicach odbyło się 4 września 2018 roku. Jego kierownikiem został aspirant Marcin Dulas, pracujący dotychczas w Uniejowie. Posterunek podlega pod komisariat w Uniejowie, stąd również uniejowscy policjanci  wyjeżdżają do interwencji na terenie gminy Wartkowice. 

Rok po przywróceniu posterunku policji w Wartkowicach, Komendant Policji w Poddębicach - inspektor Krzysztof Kotkowski zaprasza na debatę dotyczącą bezpieczeństwa mieszkańców gminy Wartkowice. Podczas debaty pn. "Bezpieczeństwo i porządek publiczny na terenie gminy Wartkowice" mieszkańcy będą mogli poznać dzielnicowego, usłyszeć o planowanych przedsiewzięciach oraz wyrazić swoje uwagi dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonowania posterunku.

Posterunek Policji w Wartkowicach został przywrócony po ośmiu latach. Ponowne otwarcie posterunku to efekt ścisłej współpracy Policji z samorządowcami. Po konsultacjach z mieszkańcami oraz debacie społecznej zdecydowano, że pomieszczenia na parterze budynku użyczonego przez urząd gminy zostaną adaptowane na siedzibę Policji. W Posterunku Policji w Wartkowicach przewidziano 5 etatów, m.in.: stanowisko kierownika posterunku, dzielnicowego, jednoosobowe stanowisko do spraw kryminalnych oraz zespół do spraw prewencji. Posterunek Policji znajduje się  na parterze piętrowego budynku i przeznaczono na ten cel 4 pomieszczenia o łącznej powierzchni blisko 70m2.

 

[ZT]1622[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Lucjan (52 l.)Lucjan (52 l.)

1 0

Aplikacja MOJA KOMENDA ? bauahahahah
Do czego służy??? 12:26, 03.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

jezjez

0 0

możesz umowic sie na badanie alkomatem :D i zbierać punkty :D 10:25, 09.12.2019


REKLAMA