Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki na Orlen Przedszkoliada Tour 2020

11:56, 20.02.2020 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie organizatora. Materiały prasowe.

18 lutego w hali sportowej SP 1 przy ul. Polnej w Poddębicach odbyła sie kolejna impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków, czyli Orlen Przedszkoliada Tour 2020. W imprezie brały udział również przedszkolaki z uniejowskiego przedszkola.

W okresie styczeń - marzec 2020 odbędzie się niemal 90 imprez, w których udział weźmie około 20 tysięcy przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej przedszkoliada.pl


Zdjęcia grupy z Uniejowa. Archiwum prywatne

Dzieci z Miejskiego Przedszkola w Uniejowie, które pojechały do Poddębic z rodzicami, brały  w tym wydarzeniu udział już po raz drugi. Ponadto przedszkolaki co wtorek uczestniczą w zajęciach dodatkowych z Panem Kangurem w przedszkolu.

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to jeden z projektów w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. Wszystkie aktywne przedszkolaki są uczestnikami Drużyny Kangura, obecnej w ponad 300 miastach w Polsce. System PRZEDSZKOLIADA.PL zapewnia rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości i upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a przy okazji naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. 

W poddębickiej edycji ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020, udział wzięło ponad 160 Aktywnych Przedszkolaków m.in. z Uniejowa, Poddębic i okolic.

Rodzice przekonali się jak przedszkolaki mogą kreatywnie spędzać czas w domu dzięki ciastolinie Play-Doh. Poszerza ona wyobraźnię dziecka, a pomysłów na tworzenie nowych form jest nieskończenie wiele. 

Czerwony Kangur PRZEDSZKOLIADA.PL, niczym prawdziwy gospodarz dbał o dobre samopoczucie wszystkich uczestników imprezy. Towarzyszyli mu jego maskotko-przyjaciele: Play-Doh i Mocu. Aktywne przedszkolaki dawały z siebie wszystko na stacji wszechstronnego rozwoju, której partnerem była firma VisolVit. ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to nie tylko rozrywka ruchowa, ale także wielowymiarowa edukacja dla najmłodszych. Aktywne Przedszkolaki w Poddębicach sięgnęły po kredki, aby w ramach akcji  "Pomaluj świat Drużyny Kangura" prowadzonej wspólnie z firmą ASTRA rysować wszystko to, co kojarzy im się z ich czerwonym przyjacielem.  Firma Tarczyński była partnerem stacji żywieniowej. Firma STORA ENSO zapewniła papierowe kosze i kubki, a także była partnerem stacji siatkówki. 

Wszystkie Aktywne Przedszkolaki otrzymały od Kangura i jego przyjaciół: dyplomy, medale i niespodzianki, które przygotowali partnerzy ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020. 

Partner Tytularny: PKN ORLEN, Patronat Honorowy: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda, Partnerzy Wspierający: Play-Doh , Stora Enso  Astra S.A,Tarczyński, Visolvit,  Fitty Kid, Ogólnopolski Partner Medialny: Polskie Radio Dzieciom. Partnerzy Lokalni: Decathlon Pasaż Łódzki, Primavera ,Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach, Lokalny Partner Medialny: Radio Łódź

materiały prasowe organizatora

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone