Zamknij
REKLAMA

Uczniowie z Wilamowa na planie telewizyjnego show Dance, Dance, Dance [FOTO]

09:52, 06.03.2020 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Wycieczka z Wilamowa na planie Dance, Dance, Dance z Tomaszem Kammelem. Fot. Archiwum SP w Wilamowie.

4 marca 2020 roku, dzięki zaangażowaniu nauczycielki z Wilamowa Beaty Kos i pomocy Magdaleny Szulc-Witkowskiej, pracującej w telewizji, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wilamowie mieli okazję uczestniczyć w nagraniach programu TVP ,,DANCE, DANCE, DANCE”, które odbyło się w Warszawie w STUDIO ATM.

Dla uczniów z Wilamowa wycieczka do Warszawy to okazja do wizyty na planie telewizyjnego show Dance, Dance, Dance. Młodzież mogła podziwiać występy na widowni oraz poznać pracę na planie i zza kulis. Dużą atrakcją było spotkanie ze znanymi i popularnymi osobami, które tworzą show. Taneczne duety, które uczniowie z Wilamowa spotkali na żywo, a z niektórymi udało się nawet zrobić zdjęcie to: Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną Stankiewicz, jedna z najpopularniejszych par w sieci - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, prowadzący „Pytanie na Śniadanie”, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, aktorski duet Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci - Rafał i Krzysztof Jonkisz, 

W programie celebryci muszą się zmierzyć z układami choreograficznymi ze znanych teledysków. Ich występy ocenia trzyosobowe jury w składzie: Anna  Mucha - aktorka, Ida Nowakowska – tancerka, uczestniczka 1. edycji „You Can Dance”, związana z programem „Bake Off Junior” oraz Robert Kupisz – projektant mody, tancerz, choreograf. W programie prowadzonym przez Tamarę Gonzalez Perea oraz Tomasza Kammela, oprócz gwiazd tańczy także kilkuosobowa grupa świetnych tancerzy. 

„Proszę Pani, to jeden z najlepszych dni w moim życiu!” – takimi słowami większość uczestników wyjazdu do Warszawy podsumowała ten dzień. Dlaczego? Dlatego, że był to dzień pełen emocji, niesamowitych wrażeń i chwil, gdy nasze serca biły kilka razy szybciej. Wszystko to, za sprawą udziału w nagraniu 2 edycji programu „Dance, Dance, Dance”. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak wygląda nagranie programu telewizyjnego „od kuchni” - podsumowują wyjazd uczestnicy wyjazdu na plan programu. 

Razem z młodzieżą tańczącym celebrytom kibicowały nauczycielki: Ewa Pawłowska, Andżelika Górecka i Beata  Kos.

Wyjazd do Warszawy był dla młodzieży także okazją do odwiedzenia Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie mogli samodzielnie poznawać prawa przyrody, fizyki i doświadczać nowoczesnej komunikacji naukowej.

Program z udziałem dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wilamowie zostanie wyemitowany podczas czwartego odcinka Dance, Dance, Dance, 21 marca na antenie TVP2. Zachęcamy wszystkich do oglądania programu – TVP2 godz. 20.00.

żródło i fot. Archiwum SP w Wilamowie

[ZT]2598[/ZT]

[ZT]2594[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone