Zamknij
REKLAMA

Pomysł z Poddębic w programie telewizyjnym ,,Kto to kupi?" Zobacz, czy jury spodobał się pomysł na rękawiczki rowerowe z kierunkowskazami

10:47, 05.04.2020 | M.K
Skomentuj
Fot. https://www.facebook.com/flickerbiker/
REKLAMA

W marcu telewizja TTV rozpoczęła emisję nowego programu „Kto to kupi?”. W niedzielnym odcinku zaprezentowany ma być pomysłowy gadżet, który powstaje w Poddębicach.

W marcu telewizja TTV rozpoczęła emisję nowego programu „Kto to kupi?”. Jego gospodarzami są Jan Pirowski i Krzysztof Ufnal. Formuła programu polega na tym, że twórcy niecodziennych gadżetów i wynalazków walczą o możliwość wprowadzenia ich produktu do szerokiej dystrybucji.

W polskiej wersji programu - zgodnie z regułami serii - uczestnicy mają półtorej minuty - czas, który według psychologów określa, czy decydujemy się wydać pieniądze - aby przekonać 100 osób na widowni, by kupili ich gadżet. Podczas każdego występu publiczność, której produkt się spodoba, sygnalizuje chęć zakupu. Jeśli tak się nie stanie, kolejny uczestnik dostaje szansę. W przypadku, kiedy chociaż jedna osoba kupi gadżet, wynalazca ma szansę powiększyć swoje zamówienie i sprzedać swój pomysł inwestorom zasiadającym w jury.

W jury programu znajdują się przedstawiciele firm, którzy od lat zajmują wysoką pozycję w segmencie sprzedaży internetowej. 

W najbliższym odcinku programu, który swoją emisję będzie miał w niedzielę 5 kwietnia 2020 r. o godzinie 16.00 w TTV, zobaczymy pomysł, który powstał w Poddębicach, czyli rękawiczki rowerowe z wbudowanym inteligentnym kierunkowskazem działającym jak w samochodzie. Prezentację pomysłu i produktu poprowadzi Rafał Kowalczyk z Poddębic, który jest jedną z osób, która wpadła na pomysł produkcji tego pomysłowego gadżetu dla rowerzystów.

Czy pomysł poddębickich przedsiębiorców spodoba się jury i widowni programu „Kto to kupi?”. Zapraszamy do oglądania 5 kwietnia 2020 r. o godzinie 16.00 w TTV. Powtórka programu  we wtorek 07.04 o godz. 22:50.


https://www.facebook.com/flickerbiker/

[ZT]2685[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

BravoBravo

0 0

Gratki dla nich i powodzenia ale Chińczyki już to wymyślili. #Aliexpress 35,56 zł 49%OFF | Kolarstwo damskie rękawice rowerowe z kierunkowskazy led, pół rękawice ogrodowe rękawice sportowe full finger Sport full Y4
https://a.aliexpress.com/_B1vmwv 14:33, 05.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MisiekMisiek

1 0

Chyba nie ma nic czego Chińczyki nie produkują już 😁ale pomysł fajny 15:05, 05.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz