Zamknij
REKLAMA

Policjanci świętowali. Kto otrzymał awans?

08:10, 30.07.2020 | M.K
Skomentuj Fot. KPP Poddębice.
REKLAMA

W Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach odbyły się obchody Święta Policji. Podczas uroczystości zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.  Z uwagi na stan epidemii, uroczystość odbyła w kameralnym gronie.

29 lipca 2020 roku o  godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, rozpoczęła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Święta wyjątkowego, bo obchodzonego w 101. rocznicę powołania Polskiej Policji oraz 95. rocznicę utworzenia Policji Kobiecej. Z uwagi na panujące zagrożenie epidemiologiczne, uroczystość miała trochę inny wymiar. Ograniczona była liczba uczestniczących w niej funkcjonariuszy, pracowników Policji jak i zaproszonych gości. W obchodach udział wziął Wicestarosta Powiatu Poddębickiego – Piotr Majer.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach oraz złożeniem meldunku przez Dowódcę uroczystości. Podczas zbiórki w budynku jednostki, Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach insp. Krzysztof Kotkowski wraz z Wicestarostą Piotrem Majerem, wręczyli funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Łącznie w poszczególnych korpusach poddębickiej Policji awansowało 10 aspirantów, 10 podoficerów i 8 szeregowych. Decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 16 czerwca 2020 roku, Złotą Odznaką "Zasłużony Policjant" został odznaczony I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach - młodszy inspektor Jarosław Zieliński.

Przełożony poddębickich policjantów oraz Wicestarosta Piotr Majer, wygłosili okolicznościowe przemówienia, w których pogratulowali wszystkim awansowanym oraz  podziękowali kadrze kierowniczej oraz funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym, za codzienny trud i zaangażowanie w służbę człowiekowi i społeczeństwu.

W tym roku mianowani na wyższe stopnie służbowe w powiecie poddębickim zostali:

ASPIRANTEM SZTABOWYM POLICJI: Łukasz Tomczak

STARSZYM ASPIRANTEM POLICJI:Łukasz Torzewski, Marcin Skrzak, Robert Klimkowski, Sebastian Bierzyński

MŁODSZYM ASPIRANTEM POLICJI: Karol Dudczak, Mateusz Bojanowski, Małgorzata Rzepecka, Małgorzata Ucińska, Zofia Starczewska

SIERŻANTEM SZTABOWYM POLICJI: Katarzyna Czupryńska, Krzysztof Sobieraj, Rafał Bednarek, Rafał Wojtaszczyk, Sylwia Kaźmierczak

STARSZYM SIERŻANTEM POLICJI: Łukasz Chwiała, Patryk Jasiński

SIERŻANTEM POLICJI:, Beata Orłowska, Krystian Robak, Marta Bartczyk – Duda

STARSZYM POSTERUNKOWYM POLICJI: Dawid Bartosik, Grzegorz Sieradzki, Jakub Stasiak, Katarzyna Wyzner, Marlena Dominiak, Michał Czechowicz. Patryk Miśkiewicz, Tomasz Józwik.
źródło, foto: KPP w Poddębicach

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA