Zamknij
REKLAMA

Biegali po Ogrodzie Zmysłów, czyli Nocna Olimpiada Biegowa w Poddębicach[FOTO]

09:53, 22.08.2020 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

21 sierpnia (piątek) w Ogrodzie Zmysłów w Poddębicach odbyło się wyjątkowe wydarzenie biegowe, czyli Nocna Olimpiada Biegowa. W imprezie wzięło udział około stu osób, które do pokonania miały pięciokilometrową trasę.

Do pokonania było pięć pętli kilometrowych, jednak nie liczył się czas, ani kolejność. Jak w każdym naszym biegu można biec lub spacerować. Nie liczy się czas, lecz tylko uśmiech, zabawa i dobre towarzystwo - podkreślali organizatorzy.

Na zdjęciu burmistrz Poddębic - Piotr Sęczkowski i organizator biegu - Jacek Bienias.

Przed startem, który odbył się około godziny 22.00 wszyscy uczestnicy wzięli udział w rozgrzewce, którą poprowadził Radosław Wróbel.

Aby biegacze byli widoczni na trasie każdy uczestnik otrzymał świecące sznurowadła na baterie, a na mecie okolicznościowy medal dedykowany na tę okoliczność. Każdy z biegaczy otrzymał również w pakiecie startowym maseczkę.Wydarzenie zorganizowano dzięki współpracy Burmistrza Poddębic, BiegiTowarzyskie.pl oraz Zdyszani.pl.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Ten tegoTen tego

0 1

Jaki ten post ma związek z Miastem i Gminą Uniejów? Pytam poważnie. 08:30, 31.08.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

jejajeja

1 0

a nie pomyślałeś, że uniejów jest w powiecie poddębickim i ludzie z Uniejowa też tam biora udział np. w biegach? poza tym to ,,wiadomość z regionu" :D 09:05, 02.09.2020


menmen

1 0

związku nie ma, ale fajne laski sa na zdjęciach 09:05, 02.09.2020


REKLAMA