Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowy Dzień Nauczyciela w Wilamowie

16:25, 15.10.2020 | M.K
Skomentuj Fot. Szkoła Podstawowa w Wilamowie.
REKLAMA

W tym roku z powodu pandemii koronawirusa samorząd uczniowski Szkoły Podstawowej w Wilamowie wraz z opiekunkami Sylwią Wrąbel i Katarzyną Pajor, aby uniknąć zgrupowań, zrezygnował z tradycyjnej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Mimo wszystko był to dzień pełen atrakcji.

Na pierwszej godzinie lekcyjnej uczniowie, wcielając się w role nauczycieli, przeprowadzili zajęcia. Zadanie to było to dla nich nie lada wyczynem! Uczniowie byli świetnie przygotowani do lekcji, a także odpowiednio wystylizowani.

Kolejnym punktem wczorajszego święta był „Przegląd Mody Nauczycielskiej”. Z każdej klasy jeden uczeń przebrany był za wybranego nauczyciela  i prezentował się poszczególnym klasom. Zadaniem pozostałych uczniów było odgadnięcie, za którego nauczyciela był przebrany. Widać było, że uczniowie mają sokoli wzrok i dostrzegają nawet najmniejsze szczegóły zarówno w wyglądzie, jak i zachowaniu nauczycieli.

Na koniec uczniowie w każdej klasie wykonali laurki XXL dla swoich Pań. Wszystkie klasy wykazały się dużym zaangażowaniem i kreatywnością, a w nagrodę otrzymały vouchery na zmianę terminu kartkówki bądź sprawdzianu.

Tego dnia samorząd uczniowski nie zapomniał o nauczycielach. Już z samego rana czekała na nich upragniona kawa w specjalnie zaprojektowanych kubkach i przepyszny sernik. Każdy nauczyciel został również obdarowany różą i wspaniałymi życzeniami.

Fot. SP w Wilamowie

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%