Zamknij
REKLAMA

Poddębice. Jechał pijany, uderzył w znak drogowy

09:05, 25.01.2021 | M.K
Skomentuj źródło: KPP Poddębice
REKLAMA

Kompletnym brakiem wyobraźni i odpowiedzialności wykazał się 59-letni mieszkaniec Poddębic, który spowodował zdarzenie drogowe mając w organizmie 2 promile alkoholu. Kierował pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

21 stycznia 2021 roku o godzinie 14:15 poddębiccy policjanci otrzymali zgłoszenie od świadka zdarzenia, do którego doszło na ulicy Zielonej w Poddębicach. Skierowani tam funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 206, zjeżdżając z ronda nie zachował szczególnej ostrożności i uderzył w znak drogowy.

Pijany kierowca w Poddębicach miał w organizmie 2 promile alkoholu

Szybko okazało się, że główną przyczyną zdarzenia była nietrzeźwość kierowcy. 59-latek miał w organizmie dwa promile alkoholu. Ponadto sprawdzenie w systemach informatycznych wykazało, że mężczyzna wsiadł za kierownicę, wbrew sądowemu zakazowi prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wkrótce nieodpowiedzialny kierowca usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz pomimo sądowego zakazu. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. 

źródło: KPP Poddębice

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

UnwUnw

2 0

Co to nas obchodzi co sie dzieje w poddebicach lepiej napisz co za *%#)!&
jeździ po nocach jakimś autem lub motorem bez tłumika chałas na całe miasto a policja gdzie jest !!!! Jak tak dalej będzie to dojdzie do samosądu 17:48, 25.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Unw 2Unw 2

7 0

Chyba to burak z woli przedmiejskiej czarne amerykańskie auto 17:51, 25.01.2021


REKLAMA
0%