Zamknij
REKLAMA

Starostwo przedłuża ograniczenia w obsłudze interesantów. Do kiedy?

12:39, 09.04.2021 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Starostwo Powiatowe w Poddębicach z powodu pandemii koronawirusa przedłużyło ograniczenia w obsłudze interesantów. W związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19, od środy 31 marca 2021 roku osoby, które chciały załatwić swoje sprawy urzędowe w Starostwie Powiatowym w Poddębicach musiały liczyć się z trudnościami. Jak można przeczytać w komunikacie, starostwo ,,realizuje wyłącznie zadania niezbędne do zapewnienia pomocy obywatelom, w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów''. Do kiedy potrwają ograniczenia w obsłudze?

Zmiany w obsłudze interesantów wprowadzono w okresie od 31 marca 2021 r. (środa) do 9 kwietnia 2021 r. (piątek). Dzisiaj jednak termin ten przedłużono. Według komunikatu starostwa termin ten przedłużono. Tym razem ograniczenia będą obowiązywać od 12 kwietnia 2021 r. (poniedziałek) do 16 kwietnia 2021 r. (piątek).

W tych dniach nie wejdziemy do siedziby urzędu, a przyjmowanie korespondencji urzędowej odbywać się będzie drogą pocztową, elektroniczną lub za pośrednictwem urny ustawionej przy wejściu głównym. 

Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego można znaleźć również numery telefonów do poszczególnych działów oraz Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Zobacz 

 

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

EhhhEhhh

0 0

Równi i równiejsi 21:41, 11.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%