Zamknij
REKLAMA

Makabryczne odkrycie na plaży Zbiornika Jeziorsko [FOTO]

11:03, 29.04.2021 | M.K
Skomentuj fot. KPP Poddębice
REKLAMA

Policjanci z poddębickiej komendy poszukują świadków lub osób mających jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia, do którego doszło w Siedlątkowie na plaży Zbiornika Jeziorsko, gdzie nieustalony sprawca przywiązał psa do drewnianego pala wbitego w ziemię i pozostawił na pewną śmierć. UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIE !

27 kwietnia 2021 roku policjanci zostali zaalarmowani, że w miejscowości Siedlątków na plaży Zbiornika Jeziorsko, przypadkowy przechodzień ujawnił martwego psa, który był przywiązany do drewnianego pala. Na miejsce niezwłocznie pojechali mundurowi, potwierdzając zgłoszenie.  Okoliczności zdarzenia wskazują, iż zwierzę pozbawiono życia w sposób niehumanitarny. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z miejsca zdarzenia. Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach zwraca się z prośbą o przekazanie wszelkich informacji dotyczących okoliczności zdarzenia, właściciela psa na numer alarmowy 112 lub 47 845 22 11. Zapewniamy anonimowość.

Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt, takie przestępstwo zagrożone jest karą więzienia do lat 5.

źródło: KPP Poddębice

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Tadeusz LuśniaTadeusz Luśnia

7 0

Coś okropnego !!! A żeby go c..j spalił!!? 15:42, 29.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UniejowiakUniejowiak

4 1

Właściciela przywiązać do pala i zrobić to samo !!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech h...... też się męczy tak jak pęczyło się to zwierzę !!!!!!!!!!!!!!! Kary są za małe !!!!!!!!!!!! Za coś takiego to dożywocie o chlebie i wodzie !!!!!!!!!! a nie jakieś wyroki w zawieszeniu !!!!!!!!! Zabił psa to tak jakby zabił człowieka !!!!! więc powinien odpowiadać za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem!!!! 10:42, 30.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%