Zamknij
REKLAMA

Policyjny patrol wodny ponownie na Jeziorsku

08:52, 21.05.2021 | M.K
Skomentuj fot. KPP Poddębice
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach już wkrótce rozpoczną służbę na zbiorniku Jeziorsko. Mundurowi będą strzec bezpieczeństwa wypoczywających nad wodą.

W czerwcu poddębiccy policjanci zwodują łódź motorową, która wykorzystana będzie do patrolowania zbiornika Jeziorsko. Stróże prawa pełniący służbę na wodzie mają przede wszystkim za zadanie podejmować działania ratownicze; zadbać o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą; ujawniać i ścigać sprawców przestępstw i wykroczeń na wodach i terenach przywodnych; kontrolować  tzw. dzikie kąpieliska; kontrolować jednostki pływające w zakresie wyposażenia technicznego.

Dzięki wykorzystaniu sprzętu pływającego mundurowi wspomagają działania zduńskowolskiego WOPR-u z którym 21 maja 2021 roku, KPP w Poddębicach zawarła porozumienie regulujące współdziałanie obu służb na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Wodne patrole na Jeziorsku pojawią się w wakacyjne weekendy w godzinach od 10:00 do 18:00 (według grafiku służb), aż do zakończenia sezonu letniego, tj. 29 sierpnia br.

źródło: fot. KPP Poddębice

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%