Zamknij
REKLAMA

W Poddębicach wpadli z marihuaną

10:09, 25.05.2021 | M.K
Skomentuj Poddębiccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat, którzy posiadali przy sobie środki odurzające.. Zdjęcie ilustracyjne.
REKLAMA

Poddębiccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

21 maja 2021 roku policjanci z poddębickiej komendy ustalili miejsce aktualnego pobytu mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Na jednym z parkingów policjanci zauważyli wytypowane osoby. Przeszukanie mężczyzn w wieku 21 i 20 lat potwierdziło ustalenia policjantów. Znaleziono przy nich ukryty odurzający susz roślinny. Funkcjonariusze przeszukali także ich mieszkanie. Jak się okazało, tam również schowane były środki odurzające. Wstępne badanie testerem narkotykowym wskazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 5 gramów marihuany. Mężczyźni usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przestępstwo posiadania środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Poddębice

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Tadeusz LuśniaTadeusz Luśnia

8 0

Bardzo dobrze. Nie powinni wyjść z więzienia NIGDY !!!! 20:07, 27.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Twoja kochana wnuczkTwoja kochana wnuczk

0 3

DO KAMIENIOŁOMU Z NIMI! Jak normalny Polak nachalaliby się wódą, zwymiotowali, pobili zone na koniec szczajac w majtki.. to nie chcieli zapalić sobie i się pośmiać, zdrajcy narodu polskiego! Do sztumu z nimi! 12:34, 29.05.2021


REKLAMA
0%