Zamknij
REKLAMA

Osiedle Termalne powstanie w Poddębicach. Inwestycja za 60 milionów złotych [FOTO]

13:25, 01.07.2021 | M.K
1 lipca odbyła się prezentacja inwestycji, na której obecni byli inwestorzy, lokalne władze oraz przedstawiciele firm i instytucji.
REKLAMA

Najprawdopodobniej w przyszłym roku w Poddębicach ma rozpocząć się budowa Osiedla Termalnego, które powstanie na ulicy Targowej17-19.  Inwestycja w najnowsze osiedle w mieście ma kosztować około 60 milionów złotych. 1 lipca odbyła się prezentacja inwestycji, na której obecni byli inwestorzy, lokalne władze oraz przedstawiciele firm i instytucji.

Na ulicy Targowej 17-19 w ciągu kilku lat ma powstać nowoczesne osiedle z dwustoma mieszkaniami oraz lokalami handlowo-usługowymi. Na działce, która znajduje się na przeciwko komendy powiatowej policji w Poddębicach wybudowanych ma zostać 8 nowoczesnych bloków, których inwestorem jest Royal Sail Investment Group Sp. z o.o. z Łodzi.

Royal Sail Investment Group to spółka inwestycyjna, który zarządza projektami na rynku nieruchomości. Świadczy kompleksowe usługi doradcze, inwestycyjne dla instytucjonalnych oraz indywidualnych inwestorów rynku nieruchomości. Przygotowuje projekty inwestycyjne, pozyskuje inwestorów, buduje , wynajmuje i sprzedaje gotowe inwestycje.

 

- Poddębice w chwili obecnej cierpią na duży deficyt mieszkań w zabudowie wielorodzinnej – podkreśla Piotr Sęczkowski – burmistrz Poddębic. - Osiedle Termalne idealnie wpisuje się w plany rozwoju miasta, bo pomoże zaspokoić jedną z najpilniejszych potrzeb Poddębic.

Jednym z inwestorów, który obecny był na prezentacji inwestycji jest Andrzej Pabich, pierwszy z prawej, właściciel ZooSafari w Borysewie.

- Przygotowaliśmy ofertę dla mieszkańców, którzy chcą mieszkać komfortowo w pobliżu potrzebnej do życia infrastruktury, ale również największych atrakcji powiatu – mówi Andrzej Pabich, główny inwestor.

Przemysław Andrzejak - prezes zarządu Royal Sail Investment Group Sp. z o.o., które zamierza w Poddębicach wybudować nowe osiedle bloków.

W tym miejscu na ulicy Targowej w Poddębicach ma powstać nowe osiedle bloków. Na osiedlu ma być 200 mieszkań, lokale handlowo-usługowe oraz 250 miejsc parkingowych.

- To jest projekt, który oferuje bardzo wysoką jakość mieszkania i życia. Zarówno urbanistyka jak i architektura to podkreśla. To zarówno skala budynku, gospodarowanie zielenią, gospodarowanie zasobami, ogrzewanie, kontakty międzysąsiedzkie, budowanie wspólnoty i wpisanie w krajobraz pięknego miejsca. – mówi Monika Wojnarowska, architekt Osiedla Termalnego.

 

Autorką projektu osiedla jest architekt Monika Wojnarowska.

[FOTORELACJA]1158[/FOTORELACJA]

Inwestycja w Poddębicach rozpocznie się w 2022 roku. Budowa potrwa 4 lata.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%