Zamknij
REKLAMA

Dożynki powiatu poddębickiego. Kto wystąpi?

09:26, 24.08.2021 | M.K
W 2019 roku roku gospodarzem dożynek powiatowych były Wartkowice.
REKLAMA

Już 5 września 2021 roku w Dalikowie odbędą się ,,IX Dożynki Powiatu Poddębickiego''. Oprócz tradycyjnych obrzędów dożynkowych w programie imprezy zaplanowano występy Ivana Komarenko i zespołu Playboys. Patronat medialny nad imprezą objął portal uniejow.net.pl.

Dziewiąte Dożynki powiatu poddębickiego połączone z gminno-parafialnym świętem plonów w Dalikowie oraz Jarmarkiem  ,,Sami nie wiemy co potrafimy " odbędą się 5 września 2021 roku na boisku przy Szkole Podstawowej w Dalikowie.

W programie imprezy organizowanej przez powiat poddębicki oraz fundację "Inicjatywy powiatu poddębickiego" jest dożynkowa Msza święta w kościele pw. Mateusza Ewangelisty w Dalikowie, przejście korowodu dożynkowego na teren boiska, gdzie odbędzie się część obrzędowa oraz atrakcje i koncerty. W ramach wydarzenia przewidziano jarmark dorobku wsi polskiej, występy talentów powiatu poddębickiego, degustacje potraw, stoiska wystawiennicze, atrakcje dla dzieci oraz koncerty Ivana Komarenko i zespołu Playboys. Patronat medialny nad imprezą objęły portale uniejow.net.pl oraz ipoddębice.pl Więcej szczegółów na plakacie poniżej.

[ZT]4294[/ZT]

Dożynki powiatu poddębickiego odbędą się w tym roku w Dalikowie

[ZT]2283[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%