Zamknij
REKLAMA

Tak wyglądał piknik charytatywny dla Lenki. Ile zebrano w Felicjanowie? [FOTO]

14:01, 10.10.2021 | M.K
Skomentuj Dzięki licytacjom i zbiórkom podczas pikniku udało się zebrać 6255 zł.
REKLAMA

W Gnieździe w Felicjanowie koło Uniejowa po raz kolejny zorganizowano piknik charytatywny. Tym razem zbierano środki na rehabilitację i ortezy dla 4-letniej Lenki z mózgowym porażeniem dziecięcym. Dzięki licytacjom i zbiórkom podczas pikniku udało się zebrać 6255 zł.

9 października w „Gnieździe w Felicjanowie” obywały się licytacje, koncerty i pokazy łucznictwa w wykonaniu mistrza świata i Europy - Wojtka Osieckiego.  Od południa dostępne były dla wszystkich stanowiska gastronomiczne oraz stanowiska do strzelania z łuku, place zabaw dla dzieci i animatorzy z hufca ZHP oraz przejażdżki autem terenowym.

Lenka Gosk

Wojciech Osiecki podczas pokazu łucznictwa w Felicjanowie

Sokolnik na pokazie w Felicjanowie
Na piknik przyjechali również sokolnicy, którzy znani są z pokazów przy uniejowskim zamku.

Mimo zaplanowanych na wczesną godzinę licytacji, nie udało się zlicytować wszystkich podarowanych przedmiotów. Te będą dostępne na grupie na FB LICYTACJE dla LENKI GOSK.

PMR z Kutna wystąpili na scenie w Felicjanowie.
Podczas pikniku wystąpiły zespoły KISU MINCROSSROAD oraz dwójka rapujących braci, czyli PMR z Kutna (na zdjęciu). Jedną z niespodzianek, które można było licytować była płyta PMR oraz udział w ich najnowszym teledysku.

KGW w Felicjanowie
Tradycyjnie swoje stanowisko z pysznymi wypiekami miały panie z KGW w Felicjanowie.

Na zdjęciu pomysłodawczyni pikniku charytatywnego - właścicielka Gniazda w Felicjanowie - Larysa Klejman.
Na zdjęciu pomysłodawczyni pikniku charytatywnego - właścicielka Gniazda w Felicjanowie - Larysa Klejman.

Ekipa uniejowskiej naturalnej wędzarni
Grill z Uniejowskiej Naturalnej Wędzarni.

Chciałabym od siebie dodać podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali mi w organizacji, to są najważniejsze osoby podczas takiej imprezy - mówi Larysa Klejman.

Podziękowania kieruję do: burmistrza Uniejowa Józefa Kaczmarka i prezesa „Term Uniejów” Marcina Pamfila za wsparcie finansowe i organizacyjne, Hufca  ZHP w Uniejowie ( animacje i zabawy integracyjne), OSP Biernacice – pomoc w przygotowaniu terenu, OSP Felicjanów, Wojtka Osieckiego wraz z żoną i synem – pokaz łuczniczy, Sokolników z firmy „Ptasznik – usługi sokolnicze i edukacyjne”, 7NIEBO – dmuchańce dla dzieci. GASTRONOMIA: KGW w Felicjanowie, Miejscówki, Uniejowskiej Naturalnej Wędzarni (wędzarnia Sebastian Emche), PGK „Termy Uniejów” – napoje i środki kuchenne, myśliwego Andrzeja Górki - jadło z grilla, grochówkę i przekąski na ciepło, Jadwigi Janaszkiewicz – pączki na stoisko KGW, Doroty Bartosiak – stoisko z naleśnikami, Sakiewka Catering. OPRAWA MUZYCZNA: DJ Grześka – prowadzący, Tomka Andryszczaka – nagłośnienie imprezy, PMR, Kisu Min, CROSSROAD, Klaudii Majchrzak.  PRZEDMIOTY NA AUKCJĘ , m.in.: Marcina Tybury, Rafała Simonidesa, Lawendowych Term, Browaru Turek, Vattenball, Pizzerii Twister, Marcin Pamfila, prezesa „Term Uniejów” (bilety na basen), sklepu Krecik z Poddębic, muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie – gadżety,  Sylwii Kijewskiej, Mariusza Juranka i Pawła Gołębia z 4iks4.pl – jazdy terenówką i książki na aukcję, Elżbiety Żakowskiej, Biustokracji, Serafiny Batarowicz. INNE: Krzysztofowi OchockiemuTPU (Urszuli Urbaniak) – materiały do gry terenowej, Uzdrowisku Uniejów Park – turnus rehabilitacyjny, Normobarii Uniejów – bezpłatne sesje tlenowe.

[FOTORELACJA]1223[/FOTORELACJA]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%