Zamknij
REKLAMA

Podstawówka z Wielenina w konkursie You Can Dance. Zagłosuj!

17:11, 08.11.2021 | .
Podstawówka z Wielenina w konkursie You Can Dance.
REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Wieleninie bierze udział w ogólnopolskim konkursie „You Can Dance!” Już teraz można głosować na filmik z Wielenina!

Jedna z uczennic podstawówki, Ilary Controllo wzięła  udział w castingach do programu telewizyjnego You Can Dance – Nowa Generacja, który bardzo miło wspomina. Zachęceni jej pasją, zebraliśmy grupę kilkunastu uczniów i rozpoczęliśmy naszą przygodę z tańcem - mówi Martyna Janiak - nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Wieleninie.

Wszyscy wykazali się kreatywnością, a każdy dzień przynosił coraz ciekawsze pomysły na układ taneczny. W konkursie wzięły udział dzieci z klas IV-VIII.

Układ taneczny jest dostępny na oficjalnym profilu facebookowym programu You Can Dance TVP. Zwycięzcą konkursu będzie szkoła, której filmik zdobędzie najwięcej lajków. Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na szkołę z Wielenina.

 

Nagrodą główną w konkursie jest 25 tysięcy złotych oraz wizyta Agustina Egurrolli, Idy Nowakowskiej i Roksany Węgiel w szkole, która wygra. Głosy można oddawać do 15 listopada 2021r.

 

[ZT]4677[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%