Zamknij
REKLAMA

Co na aukcjach poddębickiego sztabu WOŚP?

09:00, 23.01.2022 | .
REKLAMA

30. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę. Czekając na tegoroczne emocje i atrakcje, które przygotowują członkowie Stowarzyszenia „Licealista” wraz z gronem wolontariuszy, warto zajrzeć na poddębickie aukcje internetowe, na których można znaleźć prawdziwe perełki.

Ogromne wsparcie przy organizacji aukcji okazali lokalni przedsiębiorcy, którzy przekazali karty upominkowe, vouchery na usługi, bony na zakupy w sklepach czy konkretne przedmioty z przeznaczeniem dla WOŚP.

WOŚP Poddębice. Prawie dwieście aukcji na serwisie aukcyjnym allegro gwarantuje, że każdy mieszkaniec naszego powiatu trafi tu na coś interesującego.

Salony kosmetyczne, fryzjerskie, trenerzy personalni, masażyści, restauracje, cukiernie, kwiaciarnie, sklepy spożywcze czy odzieżowe – do wszystkich tych firm można licytować bony, a cały dochód zostanie przekazany na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wśród podarowanych WOŚP voucherów znalazł się m.in. kurs prawa jazdy, tort urodzinowy czy profesjonalna sesja zdjęciowa.

Na licytacje poddębickiego sztabu trafiło też wiele przedmiotów – od ubrań począwszy na zabawkach elektronice i sprzętach domowych skończywszy.

Poddębicki Sztab WOŚP zadbał także o to, by zorganizować aukcje ciekawe i niestandardowe.

Na allegro można licytować pojedynek na żonglowanie piłką nożną z Burmistrzem Gminy Poddębice czy rejs motorówką po zbiorniku Jeziorsko zakończony obiadem z Wójtem Gminy Pęczniew.

Szef poddębickiego sztabu przygotuje dla zwycięzcy licytacji pyszny posiłek i dostarczy pod same drzwi, a organizacja Ktoś zaprosi zwycięzców na całodniowy pobyt w fundacji ratującej konie.

Wśród aukcji dostępna jest też możliwość kąpieli w balii geotermalnej albo upieczenia domowego chleba i wiele pięknych prac plastycznych przygotowanych przez małe przedszkolaki o wielkich sercach.

Warto do nas zaglądać, bo aukcji każdego dnia przybywa, a firmy i osoby prywatne same się do nas zgłaszają, aby za naszym pośrednictwem – wesprzeć WOŚP. Licytacje nabierają tempa, pierwsze kończą się już w piątek, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do licytowania – mówi Piotr Kowalczyk, szef Sztabu 6001.

Wszystkie aukcje poddębickiego sztabu możne zobaczyć tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/LicealistaPodd

[ZT]5048[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%