Zamknij
REKLAMA

Uniejów. Pożar w piwnicy jednego z bloków

06:47, 26.03.2022 | .
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątek 25 marca 2022 roku po godzinie 19. w jednym z bloków na ulicy Targowej w Uniejowie.
REKLAMA

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątek 25 marca 2022 roku po godzinie 19. w jednym z bloków na ulicy Targowej w Uniejowie. W wyniku zwarcia instalacji elektrycznej doszło do pożaru, który zajął dwie komórki lokatorskie. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Uniejów. Pożar w piwnicy jednego z bloków

Pięć zastępów straży pożarnej (OSP z Uniejowa, Spycimierza i PSP w Poddębicach) uczestniczyło wczoraj wieczorem w akcji gaśniczej na ulicy Targowej w Uniejowie. Ogień pojawił się w pomieszczeniach piwnicznych jednego z boków. Akcję strażaków utrudniał gęsty dym, ewakuowano mieszkańców jednej z klatek. 

Ostatecznie akcja straży pożarnej trwała nieco ponad dwie godziny. Przypuszczalną przyczyną pożaru, było zwarcie instalacji elektrycznej. Nie był to jedyny pożar w ostatnich dniach w pobliskich blokach. Ponad tydzień temu strażacy wzywani byli do pożaru skrzynki telekomunikacyjnej umieszczonej w piwnicy jednego z budynków.

[ZT]5359[/ZT]

[ZT]5325[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%