Zamknij
REKLAMA

Nocne zderzenie dwóch Volkswagenów w Uniejowie. Policja musi ustalić kto kierował, wszyscy w aucie pod wpływem alkoholu

08:05, 10.07.2022 | .
W niedzielę 10 lipca 2022 r. około godziny 2.50 w rejonie skrzyżowania ulic Polnej  i Łęczyckiej w Uniejowie doszło do zderzenia Volkswagena Golfa z Volkswagenem Golfem Plus. Wszystkie osoby podróżujące drugim autem były pod wpływem alkoholu, ale żadna z nich nie przyznaje się do kierowania pojazdem. fot. OSP Uniejów
REKLAMA

W niedzielę 10 lipca 2022 r. około godziny 2.50 w rejonie skrzyżowania ulic Polnej  i Łęczyckiej w Uniejowie doszło do zderzenia Volkswagena Golfa z Volkswagenem Golfem Plus. Wszystkie osoby podróżujące drugim autem były pod wpływem alkoholu, ale żadna z nich nie przyznaje się do kierowania pojazdem.

Do zderzenia dwóch Volkswagenów doszło w nocy 10 lipca 2022.

W wyniku kolizji, do której doszło na ulicy Łęczyckiej w Uniejowie nikt nie został ranny. Na miejscu zdarzenia interweniowała policja i jednostki straży pożarnej - OSP Uniejów oraz PSP Poddębice. 

Kierujący pojazdem marki VW Gold Plus nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo kierującemu pojazdem VW Golf, w wyniku czego doprowadził do bocznego zderzenia pojazdów.

Policjanci w toku art.308kpk ustalają kierującego pojazdem, który doprowadził do zderzenia, ponieważ osoby w nim przebywające nie przyznały się do kierowania autem. Wszystkie podróżujące nim osoby były pod wpływem alkoholu. Kierowca drugiego auta biorącego udział w zdarzeniu był trzeźwy.

 

[ZT]5962[/ZT]


[ZT]6046[/ZT]

[ZT]6050[/ZT]


 

[ZT]6035[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%