Zamknij
REKLAMA

Pijani na drogach. Rekordzista zatrzymany przez uniejowskich policjantów miał 3,5 promila

10.47, 07.11.2022 . Aktualizacja: 10.04, 08.11.2022
REKLAMA

Ponad 3,5 promila alkoholu w organiźmie miał kierowca zatrzymany przez uniejowskich policjantów. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Pijani na drogach. Rekordzista zatrzymany przez uniejowskich policjantów miał 3,5 promila

,,Policjanci każdego dnia podczas służby dbają o bezpieczeństwo. Kontrolowani są zarówno piesi, rowerzyści jak i oczywiście kierowcy. Niestety wciąż odnotowujemy przypadki osób, które wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu" - informuje sierż.sztab. Sylwia Kaźmierczak - z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach.

45-letni kierowca mazdy, który został zatrzymany 5 listopada 2022 roku na terenie gminy Uniejów przez policyjny patrol, musi się liczyć z karą nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoką grzywną. Mężczyzna miał  ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca stracił już prawo jazdy, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Tego samego dnia policjanci z Poddębic podczas kontroli drogowej w Wartkowicach zatrzymali rowerzystę. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości, okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. 58-latek został ukarany mandantem karnym w wysokości 2500 złotych.

[ZT]6686[/ZT]

[ZT]6677[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%