Zamknij
REKLAMA

Kolejna stłuczka przy moście w Uniejowie[FOTO]

12:27, 19.07.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
fot. uniejow.net.pl

Pomimo, że kilkanaście dni temu przywrócono znak zakazu skrętu w lewo w pobliżu wyjazdu z ulicy Zamkowej w kierunku Łodzi, w tym miejscu kierowcy nadal łamią przepisy. Niebezpieczny wyjazd i dojazd z Term ma ułatwić nowa organizacja ruchu, którą wprowadzono w związku z wybudowaniem nowego ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 72 z drogą gminną i ulicą Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa. 

Do kolizji dwóch aut w tym miejscu doszło 18 lipca 2019 r. przed godziną 18. Kierujący samochodem osobowym Dodge, wyjeżdżając z ulicy Zamkowej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu w stronę Turku pojazdowi Volvo. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca Dodge'a został ukarany mandatem. 

Czy zmiany w organizacji ruchu na drodze nr 72, wprowadzone w związku z wybudowaniem nowego ronda poprawią bezpieczeństwo w tym miejscu? Takie pytanie wydaje się mieć jedną odpowiedź, jeżeli kierowcy nadal będą łamać przepisy i jeździć pomimo zakazów wprowadzonych w tym miesiącu.

[ZT]2182[/ZT]

[ZT]2164[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ssdssd

1 0

Na tym skrzyżowaniu powinni postawić takie pachołki na linii ciągłej jak czasem można spotkać w Łodzi czy w innych miastach przy progach, tylko takie wyższe by było je widać i ustawić je w linii 50 metrów jak nie 100 metrów by nikogo nie kusiło. A Policja nic z tym nie robi chociaż doskonale wie że ludzie celowo łamią przepisy. 09:57, 29.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone