W sylwestrową noc w Skotnikach (gm. Uniejów) doszło do wypadku drogowego. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby, które trafiły do szpitala.
Do wypadku doszło ok. godziny 23.20 we wtorek, 31 grudnia 2019 r. w Skotnikach (gm. Uniejów). Kierujący Volkswagenem Passatem nie dostosowal prędkości i techniki jazdy do geometrii drogi w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierujący oraz pasażer Volkswagena zostali przewiezieni do szpitala.
źródło: KPP Poddębice
[ZT]2373[/ZT]
[ZT]2484[/ZT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu uniejow.net.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz