materiały prasowe
W sklepie 4F w Uniejów trwa atrakcyjna akcja promocyjna, która może zainteresować wszystkich poszukujących odzieży i akcesoriów sportowych w korzystnych cenach. Oferta obowiązuje tylko do środy, 1 kwietnia, dlatego warto się pospieszyć. Z jakim rabatem kupimy?
Taniej w sklepie 4 F w Uniejowie!
Klienci mogą skorzystać z promocji „50% na drugi, tańszy produkt”. Co istotne, rabat obejmuje również artykuły już przecenione, co znacząco zwiększa możliwości znalezienia wyjątkowo atrakcyjnych okazji. To dobra szansa zarówno dla osób kompletujących sportową garderobę, jak i tych, którzy szukają praktycznych dodatków na co dzień.
W asortymencie sklepu dostępna jest już kolekcja wiosenna. Znajdziemy w niej m.in. obuwie sportowe, lekkie kurtki pikowane, kurtki wodoodporne, a także czapki z daszkiem i kamizelki – czyli produkty idealnie dopasowane do zmieniających się warunków pogodowych.


Sklep 4F w Uniejowie zlokalizowany jest naprzeciwko wejścia do Termy Uniejów, przy ul. Zamkowej 3/5. Dzięki temu łatwo połączyć zakupy z wizytą w jednej z najpopularniejszych atrakcji regionu. Sklep otwarty jest 7 dni w tygodniu.

Godziny otwarcia sklepu:
od poniedziałku do piątku: 11:00–19:00
sobota - niedziela: 10:00–19:00

Promocja obowiązuje do 1 kwietnia (środa).
::photoreport{"type":"see-button","item":"2535"}
::news{"type":"see-also","item":"18500"}