Zamknij
REKLAMA

Pałac Uniejów. Co powstaje w miejscu z wyjątkowym ogrodem?

12:06, 15.10.2021 | materiał partnera
Pałac Uniejów to miejsce, gdzie powstanie hotel oraz sala bankietowa. Zjawiskowy ogród z zewnętrznym SPA to wizytówka tego miejsca.

To miejsce na pewno zwróciło uwagę wielu osób, które odwiedziły Uniejów. Niezwykły pałac z urzekającym ogrodem widoczny jest z uzdrowiskowej części Uniejowa. Budowa tego obiektu trwała kilka lat, a jego otwarcie zaplanowano na 2022 rok. Co powstanie w niezwykłym budynku?

Pałac Uniejów. Nowy hotel i miejsce spotkań

Pałac Uniejów to nie tylko hotel, ale również przepiękny ogród z dostępem do bulwarów oraz rzeki Warty. To wyjątkowe miejsce, jedyne w swoim rodzaju, które zostało stworzone dla gości ceniących sobie kameralność, spokój i wyjątkową atmosferę. Jest połączeniem komfortu, stylu i znakomitego położenia w uzdrowisku Uniejów.

Hotel Pałac Uniejów.

 

Pałac w Uniejowie oferuje salę bankietową, sale konferencyjne, 25 pokoi hotelowych, ale również wyjątkowe zewnętrzne SPA oraz namiot zewnętrzny. Jest idealnym miejscem, gdzie mogą być organizowane jubileusze, imprezy i spotkania. Przyjęcia, których organizację zaplanowano już na 2022 rok będą organizowane w sali bankietowej lub w wyjątkowym ogrodzie z namiotem zewnętrznym. To właśnie pałacowy ogród w okresie letnim może być wyjątkowym miejscem zaślubin czy imprez plenerowych.

Wyjątkowy ogród i zewnętrzne SPA

namiot w Pałacu Uniejów

Sala bankietowa Pałacu Uniejów. Wizualizacja.

Pałac Uniejów rusza z zapisami na imprezy okolicznościowe na rok 2022

Pałac Uniejów swoją działalność rozpocznie w 2022 roku, ale już teraz można składać rezerwacje na organizację imprez okolicznościowych. Sala Bankietowa Pałacu to miejsce, gdzie można zorganizować uroczystości do 140 osób, hotel z 25-pokojami (56 miejsc noclegowych) oraz salą konferencyjną do 50 osób. Z kolei usytuowany w ogrodzie przy rzece Warcie namiot to miejsce, gdzie z powodzeniem można organizować imprezy do 50 osób.

Wyjątkowość tego miejsca podkreśla niezwykły ogród oraz zewnętrzne SPA, gdzie można się zrelaksować i odpocząć.

Więcej informacji na temat Pałacu Uniejów można znaleźć na stronie internetowej oraz fanpage. Istnieje możliwość obejrzenia obiektu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym - tel.697087993 (Wiesława Łuczak)

 

Pałac Uniejów

[FOTORELACJA]1229[/FOTORELACJA]

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%