Zamknij
REKLAMA

Andrzejki w Uniejowie? Ta restauracja zaprasza na wyjątkowy bal

10:28, 28.10.2021 | .
Restauracja Herbowa w Uniejowie zaprasza na wyjątkowy bal Andrzejkowy, który organizowany jest 27 listopada 2021 roku.

Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatniej hucznej zabawy przed adwentem. Również słynąca z doskonałej, tradycyjnej kuchni - Restauracja Herbowa w Uniejowie zaprasza na wyjątkowy bal Andrzejkowy, który organizowany jest 27 listopada 2021 roku.

Bal Andrzejkowy na XIV-wiecznym Zamku?

Wyjątkową imprezę organizuje Restauracja Herbowa na Zamku w Uniejowie. 27 listopada o godzinie 20.00 odbędzie się Bal Andrzejkowy, podczas którego zagra DJ Power Of Music. 

W atrakcyjniej cenie 200zł za osobę restauracja zapewnia 3 gorące posiłki, zimne zakąski, bufet słodkości własnych wypieków, owoce oraz napoje zimne i gorące. Oczywiście znana z doskonałej kuchni Restauracja Herbowa przygotowała wyśmienite Andrzejkowe menu.

Znajdą się w nim m.in. takie przysmaki jak: sałatka z serem bałkańskim, polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym, poliki wołowe w sosie z czerwonego wina czy udziec wieprzowy z kaszą, boczkiem i kapustą zasmażaną. W bufecie deserowym goście znajdą m.in. zielony mech, jabłecznik staropolski, zamkowy sernik czy mus rafaello. 

Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem tel: 664-998-368.

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%