Zamknij
REKLAMA

Nowy sklep znanej sieci odzieżowej 4F otwarty w Uniejowie. 40 % rabatu na wszystko

08.00, 05.08.2022 materiał partnera Aktualizacja: 13.59, 10.08.2022

Kilka dni temu w Uniejowie otwarty został nowy salon sezonowy znanej polskiej marki sportowej 4F.  Sklep ruszył obok Term Uniejów i już na dobry początek przygotowano super promocję dla wszystkich, którzy odwiedzą Uniejów. Warto się spieszyć, bo nowa promocja potrwa do 16 sierpnia.

Sklep sieci 4F otwarto w Uniejowie. Mają 40 % rabatu na wszystkie produkty

4F to polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, która współpracuje m.in. z Robertem Lewandowskim, Anną Lewandowską, a także Polskim Komitetem Olimpijskim. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży odzieży sportowej i akcesoriów dla amatorów i zawodowych sportowców. 
 

[FOTORELACJA]1400[/FOTORELACJA]

Od 3 sierpnia produkty ten znanej marki można zakupić w nowym sklepie, który otwarty został w Uniejowie, na ulicy Zamkowej, na przeciwko wejścia na Termy Uniejów. Co ciekawe, najprawdopodobniej salon będzie czynny nie tylko w sezonie, ale przez cały rok.

Zakupy możemy zrobić od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10.00-20.00.

W salonie sezonowym 4F w Uniejowie znajdziemy m.in. koszulki, dresy, plecaki, bluzy. W asortymencie znajdują się także akcesoria sportowe, profesjonalna odzież sportowa, ale także kolekcja dla dzieci. Asortyment sklepu ma być regularnie uzupełniany.

Jak mówią pracownicy salonu w Uniejowie dla klientów będą przygotowywane specjalne promocje i rabaty, a już teraz na wszystkich, którzy odwiedzą salon 4F czeka rabat 40 % na wszystkie produkty(od ceny podstawowej, nowa promocja ważna do 16.08.2022).

[ZT]5962[/ZT]

[ZT]6194[/ZT]

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%