Zamknij
REKLAMA

Boxing Club Uniejów zaprasza na trening boksu z Dawidem Gralką - wstęp wolny

11.52, 06.09.2022 .
Boxing Club Uniejów zaprasza na trening boksu z Dawidem Gralką - wstęp wolny

Miło nam poinformować, że już w najbliższą sobotę na sali gimnastycznej w szkole podstawowej w naszym mieście odbędzie się trening boksu, który gościnnie poprowadzi uniejowianin Dawid Gralka. Jest to świetna okazja aby spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie, gdyż treningi boksu niosą za sobą mnóstwo korzyści dla naszego zdrowia oraz kondycji fizycznej.

Boxing Club Uniejów zaprasza na trening boksu z Dawidem Gralką - wstęp wolny

Dawid Gralka ma na koncie dziewięć zawodowych walk w MMA, w tym dwa występy w KSW oraz bogate doświadczenie trenerskie. Trening dla grupy początkującej rozpocznie się w sobotę 10 września o godzinie 10:00 i tutaj zapraszamy wszystkich nowicjuszy lub osoby z małym doświadczeniem, natomiast wszystkich z dłuższym stażem treningowym zapraszamy na godzinę 11:30.

Na grupę początkującą można przyjść bez rękawic, lecz należy zabrać ze sobą strój do ćwiczeń oraz obuwie na zmianę.

Więcej informacji na ten temat w wydarzeniu  https://www.facebook.com/events/904106047217694/?ref=newsfeed

Dzięki treningom w Boxing Club Uniejów poprawicie kondycję, wytrzymałość oraz nauczycie się podstaw bokserskich. Treningi na co dzień odbywają się na sali gimnastycznej w szkole podstawowej pod okiem Dominika Graczyka - certyfikowanego instruktora boksu, według grafika, który możecie znaleźć na fanpage-u @BoxingClubUniejów.

W ofercie klubu znajduje się również opcja treningów indywidualnych, na których możecie doskonalić swoje umiejętności indywidualnie pod okiem trenera, dzięki czemu będzie mógł wam poświęcić 100% uwagi tak, aby czas który poświęcicie na trening był jeszcze bardziej produktywny.

Treningi odbywają się w domowym studiu treningowym, z którego można również skorzystać jak z siłowni, gdyż jest ono wyposażone w podstawowy sprzęt do treningu siłowego - Zapraszamy!

 

[ZT]6329[/ZT]

 

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%