Zamknij
REKLAMA

Gdzie udać się w Uniejowie, gdy boli kręgosłup lub stawy?

09.30, 21.09.2022 .

Gdzie udać się w Uniejowie, gdy boli kręgosłup lub stawy? Gabinet Fizjoterapii Magnat znajduje się na ulicy Bogumiła 29. Magister fizjoterapii Magdalena Musiał zajmuje się fizjoterapią od ponad 10 lat, a w gabinecie można skorzystać z masażu leczniczego, relaksacyjnego, czy profesjonalnych zabiegów na ciało.

Gdzie udać się w Uniejowie, gdy boli kręgosłup lub stawy?

,,Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Zajmujemy się masażami i terapią przeciwbólową na kręgosłup bądź danymi jednostkami chorobowymi, takimi jak łokieć tenisisty, golfisty, cieśń nadgarstka, problem ze stawem barkowym, bądź całą obręczą barkową. Stosujemy również terapię punktów spustowych, która jest techniką wykorzystującą różne formy ucisku i ruchów w różnych kierunkach we wrażliwych miejscach w tkance mięśniowej. Celem terapii jest uwolnienie się od bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych. Wykonujemy masaże na takich jednostkach chorobowych jak rwa kulszowa, rwa barkowa, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, zwichnięcia,  czy rehabilitację po złamaniach. Odpowiednie zabiegi są również skuteczne przy bólach migrenowych, oraz porażeniach nerwu twarzowego'' - mówi fizjoterapeuta Magdalena Musiał z salonu MAgNat.

Gabinet MagNat prowadzi Magdalena Musiał - magister fizjoterapii, która pracuje w zawodzie już od 2011 roku, począwszy od gabinetów fizjoterapeutycznych po gabinety SPA. Oprócz wiedzy zdobytej przez cały okres studiów, jest również absolwentką wielu specjalistycznych kursów rozszerzających kwalifikacje. 
Wśród wykonywanych usług gabinet oferuje:
- suche igłowanie
- akupunkturę
- masaż leczniczy
- masaż klasyczny
- terapię manualną
-  "nastawianie"
- masaż bańką chińską 
- kinesiotaping
-  masaż dla kobiet w ciąży
- masaż sportowy
- masaż tkanek głębokich
- masaż limfatyczny
- drenaż limfatyczny
- terapię punktów spustowych
- rytuały (peeling +masaż )
- leczenie przykurczy, bólów mięśniowo-szkieletowych


Pani Magdalena chętnie udzieli pomocy i dobierze terapię do indywidualnych potrzeb Pacjenta ! Zadzwoń i nie zwlekaj, umówi się już dziś. W ofercie znajdują się vouchery na zabiegi dla kobiet i mężczyzn, a dla stałych klientów gabinet przygotowuje specjalne oferty i rabaty. Już dziś w ofercie można zakupić vouchery na Dzień Chłopaka.

Wszystkich zainteresowanych Salon Magnat Magdalena Musiał zaprasza od poniedziałku do soboty na ul. Bogumiła 29 w Uniejowie (wejście obok sklepu z farbami) . Kontakt telefoniczny pod numerem tel.726 100 152

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%