Zamknij
REKLAMA

Długie chłodne wieczory potrafią się przeciągać. Czym je zapełnić? Grami planszowymi! Przedstawiamy bestsellerowe tytuły

08.30, 22.09.2022 .

Koniec lata przywołuje na myśl również koniec dalekich wyjazdów i urlopów, chłodniejsze powietrze oraz mniej słońca na niebie. Temperatura znacznie się obniża, więc chętniej więcej czasu spędzamy w domach. Jak spożytkować ten czas? Szukasz alternatywnych rozrywek podczas towarzyskich spotkań w gronie znajomych albo wartościowych aktywności dla dzieci? Z tą listą gier towarzyskich od Gandalf.com.pl spotkanie każdego rodzaju nabierze nowej atmosfery! Sprawdź koniecznie nasze propozycje gier planszowych i karcianych!

Długie chłodne wieczory potrafią się przeciągać. Czym je zapełnić? Grami planszowymi! Przedstawiamy bestsellerowe tytuły, z którymi jesień niestraszna!

Czy dobrze znasz swoich przyjaciół?

Ego to genialna gra towarzyska, która doskonale sprawdzi się zarówno podczas spotkania w gronie przyjaciół, jak i przy rodzinnym stole. Rozgrywka polega na odczytywaniu pytania przez osobę odpytywaną i szacowaniu odpowiedzi przez pozostałych graczy. Celem gry jest uzbieranie jak największej liczby żetonów, które zdobywa się za każdą dobrze wytypowaną odpowiedź. Znacie się długo, ale czy wiecie o sobie wszystko? Sięgnijcie po Ego i sprawdźcie sami! Podejście do kariery, pieniędzy, związków, rodziny i dzieci… jest tyle tematów do przegadania!

Na romantyczny wieczór we dwoje

Gra Zakochanie to propozycja dla pary na romantyczny wieczór w nowej, ciekawej odsłonie. Wydawnictwo jest swego rodzaju grą wstępną i bodźcem do rozmowy na wiele ważnych tematów, jak miłość, seks i randki. Gra została skonstruowana w formie pytań, które gracze zadają sobie naprzemiennie. Celem gry jest uzbieranie w jak najkrótszym czasie wymaganej liczby punktów - serduszek, których liczbę określa wylosowana karta z wyzwaniem. Przegrany przez najbliższe dni bądź tygodnie realizuje zadanie, o którym mówi karta!

A może by tak zamieszkać na Marsie?

Jedna z najlepszych strategii ekonomicznych ostatnich lat! Terraformacja Marsa, czyli plan podbicia nowej planety przez człowieka. Jak tego dokonać? Niezbędne to tego będą odpowiednie zasoby tlenu, wody oraz wysokość temperatury. Buduj nowe miasta, zalesiaj kolejne pola na planszy, powiększaj produkcję swoich zasobów i zdobywaj zasłużone tytuły! Terraformacja Marsa to propozycja, która zapewni rozrywkę na długie jesienne wieczory. Rozgrywkę można odbywać już od 1 do 5 graczy. A gdy już dobrze zapoznacie się z tytułem podstawowym, nie wahajcie się sięgnąć po dodatki do gry!

Na imprezę i do pracy!

Gra Dixit nie bez powodu zyskała miano absolutnego bestsellera w swojej kategorii. To kolorowa gra karciana z bajecznie banalnymi zasadami, które w krótkim czasie opanuje z pewnością każdy. W rozgrywkę można śmiało zaangażować dzieci już od 6. roku życia. Gra przeznaczona jest dla grupy od 3 do 8 graczy. Im Was więcej przy stole, tym z pewnością będzie weselej! Ta karcianka idealnie sprawdzi się na przerwie w pracy, spotkaniu integracyjnym oraz podczas imprezy z najbliższymi przyjaciółmi. Dajcie się ponieść wyobraźni i wytypujcie, co autor hasła miał na myśli…

Podróż palcem po planszy

Poczuj się, jak kierownik pociągu z prawdziwego zdarzenia! Realizuj trasy międzymiastowe i międzynarodowe, oddalone od siebie nawet o setki, albo i tysiące kilometrów. Planuj trasy i stawiaj dworce. No i przede wszystkim, nie daj się wyprzedzić konkurencji! Wsiąść do pociągu to przygodowa gra strategiczna. Każdy z graczy losuje karty z trasami pociągowymi do realizacji. Wyłącznie od sprytu i zmysłu logistycznego planisty zależy, czy uda się wypuścić pociąg na wszystkie wymagane tory!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%