Zamknij
REKLAMA

Ten lokal w okolicy szykuje wesele bez pary młodej. Będzie się można bawić przy muzyce zespołu na żywo

09.51, 07.11.2022 . Aktualizacja: 10.07, 07.11.2022
Muzykę podczas imprezy zadba zespół Progres

Dawno nie byliście na weselu? Brakuje Wam niepowtarzalnego klimatu tego rodzaju imprez? Browar Turek już w najbliższy weekend organizuje imprezę w takim właśnie klimacie, ale bez prezentów, bez kwiatów, bez kopert. To znakomita okazja do zabawy przy muzyce na żywo.

Browar Turek to restauracja i browar rzemieślniczy, który regularnie organizuje imprezy tematyczne. W każdą ostatnią sobotę miesiąca organizowane są imprezy taneczne z DJ-em, cyklicznie organizowane są koncerty lokalnych zespołów -  od muzyki tanecznej, szant aż po rocka. To tutaj odbywają się także zloty miłośników klasycznej motoryzacji czy transmisje najważniejszych sportowych wydarzeń  na dużym ekranie.

O planowanych imprezach możemy się dowiedzieć śledząc profil na facebooku - https://www.facebook.com/browarturek

Tym razem, już 12 listopada 2022 roku Browar Turek, który mieści się w Turku na Alei Solidarności 37 w Turku, zaledwie dwadzieścia trzy kilometry od Uniejowa, zaprasza na wesele bez Pary Młodej :) 

Dawno nie byliście na weselu? Brakuje Wam niepowtarzalnego klimatu tego rodzaju imprez? Browar Turek już w najbliższy weekend organizuje imprezę w takim właśnie klimacie, ale bez prezentów, bez kwiatów, bez kopert i bez pary młodej, ale za to z zespołem, który zagra największe przeboje, przy których bawiliście się na niejednym weselu i imprezie.

Podczas imprezy zagra zespół Progres.

Wstęp na sobotnią imprezę - 15 zł, rezerwacje pod numerem tel. 579 553 150.

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%