Zamknij
REKLAMA

Ten hotel w Uniejowie ma aż dwie oferty na wyjątkowe spędzenie Sylwestra 2022

14.37, 23.11.2022 materiał partnera Aktualizacja: 11.37, 09.12.2022

Sylwestrowy wieczór komediowy ze spektaklem improwizowanym oraz termalny bal sylwestrowy to dwie propozycje, które proponuje na spędzenie sylwestrowej nocy Aparthotel Termy Uniejów. To dwa wyjątkowe sposoby na niebanalne powitanie Nowego Roku w Uniejowie.

Sylwester 2022 w Aparthotelu Termy Uniejów. 

Największy w Uniejowie hotel przygotował dwie propozycje sylwestrowe w tym roku. Pierwszą z propozycji jest sylwestrowy wieczór komediowy ze spektaklem improwizowanym. To propozycja dla osób, które chciałyby w wyjątkowy sposób powitać Nowy Rok.

Oprócz sześciodaniowego menu degustacyjnego, lampki szampana o północy i pokazu fajerwerków na gości czekać będzie niezwykła atrakcja. Podczas wieczoru o dobrą zabawę zadba O! impro, czyli grupa aktorów związanych z łódzkimi scenami teatralnymi, którzy przedstawią niezwykle dynamiczny komediowy spektakl w całości oparty na sugestiach publiczności. W następujących po sobie, nie związanych fabularnie scenach, widzowie stawiają przed aktorami kolejne wyzwania, których jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia widowni.

Dzięki temu, na gości sylwestrowych czekają nie tylko wykwintne dania, ale również doskonała komediowa, teatralna zabawa. Menu sylwestrowe można znaleźć na stronie Apart hotel Uniejów. 

Drugą z sylwestrowych propozycji, które przygotował Aparthotel Termy Uniejów to bal sylwestrowy z zespołem na żywo i doskonała kuchnią. Tym razem w cenie imprezy goście do 3 rano będą bawić się przy muzyce na żywo, czeka na nich również doskonała kolacja bufetowa, alkohol, szampan oraz niezapomniany pokaz fajerwerków o północy.

Dodatkowo osoby, które będą chciały zatrzymać się w hotelu na noc mogą skorzystać z dedykowanego rabatu. Więcej informacji na temat cen i szczegółów oferty można znaleźć na stronie Aparthotelu Termy Uniejów.

[ZT]6736[/ZT]

 

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%