Zamknij
REKLAMA

Gdzie w Uniejowie iść na obiad i zrobić imprezę okolicznościową??

08:52, 11.11.2019 | M.K
W odrębnej sali na piętrze lokalu można zorganizować przyjęcia i imprezy na około 80 osób.

Pizzeria ,,Pico Bello" to miejsce, w którym można zjeść nie tylko znakomitą pizzę, ale także dwudaniowy obiad w rewelacyjnej  cenie 12 zł. W restauracji znajduje się odrębna sala, na której organizowane są imprezy okolicznościowe i przyjęcia. Na miejscu można również zagrać w bilard.

Obiady w tygodniu - tylko 12 zł. Na miejscu i na wynos.

Rzadko kiedy można trafić na dania restauracyjne, przyrządzane na bieżąco, w tak niskiej cenie. Nie oszukujmy się, dziś 12 zł za zupę i drugie danie to niewiele. Tym bardziej, że w ,,Pico Bello" gotuje się - z najlepszych składników - dania prawdziwie domowe.

,,Dbamy o to, aby klient był zadowolony. Dania codziennie się zmieniają, a przyrządzane są z najlepszych i zawsze świeżych produktów. Nie uznajemy półproduktów"- dodaje szefowa kuchni.

Na obiad dnia Restauracja Pico Bello zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 13-17. Jeśli ktoś nie ma czasu gotować ani przyjść do restauracji, może danie dnia zamówić z dostawą do domu.


Pico Bello serwuje gościom znakomitą pizzę, na miejscu i z bezpłatnym dowozem.

[ZT]2373[/ZT]Na zdj. po lewej "Sielski deser Uniejowian" prezentowany przez właścicielkę pizzerii, którym Pico Bello zdobyło II miejsce jury na deser festiwalowy w IV Uniejowskim Festiwalu Smaków 2017.

Nie tylko obiady dnia

,,Zainteresowanie naszych gości organizacją imprez w lokalu było tak duże, że zdecydowaliśmy się stworzyć miejsce, w którym będzie można zorganizować przyjęcia okolicznościowe w wyjątkowej atmosferze. Mamy odrębną klimatyzowaną salę na piętrze, specjalne barwne oświetlenie. Dzięki temu możemy przygotować każdą uroczystość do 80 osób. Organizowaliśmy już urodziny, imieniny, rocznice ślubu, wesela czy stypy. W swojej ofercie mamy także specjalne spotkania dla firm w okresie świątecznym" – mówi właścicielka Pico Bello. - ,,Potrafimy dostosować się do wymagań nawet najbardziej wybrednych klientów, co sprawia, że nikt nie wychodzi od nas zawiedziony".


W lokalu na piętrze znajduje się odrębna, klimatyzowana sala, w której organizowane są przyjęcia okolicznościowe. W Pico Bello można także zagrać w bilard.

Warto zwrócić uwagę nie tylko na obiady dnia w super cenie, ale także na dania z karty czy popularną, wyrabianą na miejscu znakomitą pizzę. Wszystkie dania można zamówić z dostawą do klienta.

Pizzeria Pico Bello zlokalizowana jest w Uniejowie na ul. Sienkiewicza 18a. tel.885 325 050
REKLAMA
(Materiał sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone