Zamknij
REKLAMA

Chcesz zrobić prawo jazdy w Uniejowie? Rusza kolejny kurs

13:34, 05.12.2019 | Materiał sponsorowany
Skomentuj

Zastanawiasz się nad kursem na prawo jazdy? Już 9 stycznia 2020 r. o godz. 16.00 w Uniejowie rozpoczyna się kolejny kurs organizowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS, który może się poszczycić bardzo wysoką zdawalnością swoich kursantów oraz nagrodą Orły Nauki Jazdy 2019.

Kursy w Uniejowie, własny plac  manewrowy i instruktorzy z uprawnieniami egzaminatora

Jeśli szukasz szkoły nauki jazdy, w której podstawą jest profesjonalne bezstresowe nauczanie pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów to znakomitym wyborem będzie Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS z Łęczycy.
Ośrodek swoich kursantów szkoli na takich samych pojazdach, na jakich odbywają się egzaminy w Sieradzu. Dodatkowo szkoła zapewnia materiały dydaktyczne gratis. Właściciel szkoły jazdy,a zarazem główny instruktor posiada także uprawnienia egzaminatora na prawo jazdy.Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS może się pochwalić jedną z najlepszych zdawalności w powiecie poddębickim i łęczyckim, co zawdzięcza m.in. temu, że maksymalną ilość godzin wyjeżdża się z kursantami w miastach egzaminacyjnych. W Sieradzu posiada on pełnowymiarowy plac manewrowy, co umożliwia kursantom przypomnienie manewrów tuż przed egzaminem.


Szkoła jazdy PRYMUS jest również laureatem I miejsca w powiecie łęczyckim, w zestawieniu Orły Nauki Jazdy 2018 i 2019, które powstaje na podstawie opinii klientów. 
Na rynku ośrodek działa już od 2007 roku i wyszkolił w tym czasie wielu kierowców. Ośrodek Szkolenia Kierowców PRYMUS szkoli także na kat: B+E, co pozwala na jazdę z lawetą ,przyczepą kempingową czy chociażby ciągnikiem rolniczym z przyczepami oraz kat. C i C+E (samochody ciężarowe z przyczepami)Prawo jazdy dla każdego?
 

,,Prowadzić można się nauczyć w każdym wieku. Trzeba jednak pamiętać, że im starsza osoba, tym wolniejszy refleks i wolniejsze przyswajanie. Badania udowodniły, że powinno się jeździć minimum tyle godzin ile się ma lat'' – mówi instruktor OSK Prymus.

Rozpoczęcie kursu w Uniejowie już 9 stycznia 2020 roku o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Uniejowie (ul. Kościelnicka 26-28).
Więcej informacji na temat kursów można uzyskać pod nr. tel: 691-781-931.

 

[ZT]2436[/ZT]

 

 

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

AdamAdam

0 1

Jakie prawo jazdy? Kurs na prawo jazdy! Wprowadzacie ludzi w błąd! 11:13, 06.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŁukaszŁukasz

0 0

Świetny ośrodek, pełna profeska. Instruktorzy bardzo mili i wyrozumiali, nauczą każdego. Do tego na miejscu, polecam każdemu z okolicy👍. 13:22, 10.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone