Zamknij
REKLAMA

Drzwi tarasowe przesuwne - jakie zalety ma ten typ?

00:00, 10.03.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Małe pomieszczenia, które optycznie stają się powiększone? Duże salony, z których wyjście na werandę lub do ogrodu nie stanowi żadnego ograniczenia? To możliwe, dzięki zastosowaniu drzwi tarasowych przesuwnych. Spośród drzwi stosowanych w tarasach, konstrukcja przesuwna stwarza najwięcej możliwości, a jednocześnie jest najbardziej uniwersalna.

Coraz chętniej stawiamy na duże przeszklenia, które zaczynają się u samej podłogi, a kończą tuż pod sufitem. Dzięki temu wnętrza stają się jaśniejsze, bardziej komfortowe, a i aranżacja zostaje wyeksponowana. Myśląc o dużych przeszkleniach w głowie pojawia się jednak sporo wątpliwości. Czy drzwi tarasowe przesuwne tego typu będą wygodne w użytkowaniu? Czy na pewno salon, z którego przechodzimy na werandę, taras lub do ogrodu, będzie ciepły, szczególnie w porze zimowej nie zmuszając nas do nadmiernego dogrzewania? Wysokiej jakości drzwi tarasowe, opatrzone nowoczesnych technologiami i sprawdzonymi rozwiązaniami pod względem ich otwierania oraz zamykania, znoszą te ryzyka.

Drzwi tarasowe przesuwne pozwalają na swobodne przeszklenie nawet całej ściany. Owszem, ich skrzydła są ciężkie, bo ważą nawet do 200 kg, jednak specjalnie zaprojektowane szyny gwarantują płynne i lekkie przesuwanie. Co więcej, taka konstrukcja nie sprawia wrażenia masywnej, wręcz przeciwnie. Wnętrza stają się wizualnie lekkie, krajobrazy zza wielkich okien zachwycają, a estetyka zewnętrznej architektury budynku pozostaje zachowana. Do tego dochodzą niemalże płaskie progi, dzięki którym bezproblemowo przechodzą na taras dzieci, osoby starsze, schorowane i niepełnosprawne. Bezpieczeństwo poruszania się między pomieszczeniem a tarasem jest na najwyższym poziomie.

Aranżacja z tak wykonaną konstrukcją drzwi staje się wręcz unikatowa. Jedyne, co muszą zrobić właściciele zastanawiający się nad wyborem drzwi tarasowych, to kontakt z firmą https://domel.pl/. Fachowcy doradzą najbardziej dogodne rozwiązania, w przystępnych cenach, dokonają montażu i zapewnią profesjonalną opieką posprzedażową.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone