Zamknij
REKLAMA

Religijne pamiątki na specjalne okazje

14:13, 18.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Pamiątki religijne wręczone jako prezent lub zakupione w celu upamiętnienia uroczystości mogą stanowić doskonałą ozdobę, która będzie przypominała o najważniejszych wydarzeniach w życiu. W zależności od okazji warto dobrać pasujący upominek, który możemy znaleźć zarówno w stacjonarnych sklepach z dewocjonaliami, jak i wśród ofert sklepów internetowych.

Upominki na chrzest

Chrzest jest jednym z najważniejszych wydarzeń duchowych w życiu. Oprócz obowiązkowych akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia sakramentu warto zdecydować się na wybór drobnych pamiątek, które nawet po upływie wielu lat będą przypominały tę ważną chwilę. Na stronie https://www.holyart.pl znajdziesz figurki aniołów stróży, które dostępne są w różnych wersjach i wielkościach. Ciekawym pomysłem może być również obrazek lub medalion przeznaczony do powieszenia nad kołyską. Zrezygnujmy z kupowania biżuterii czy medalików na przyszłość, na rzecz bardziej uniwersalnych pamiątek.

Pamiątki po Komunii

Komunia Święta to kolejna uroczystość, którą powinniśmy celebrować i upamiętniać. Już starszemu dziecku warto wręczyć z tej okazji książkę religijną, dopasowaną do jego wieku, która pozwoli zagłębić wiedzę na temat wyznania. Częstym prezentem są również medaliki lub krzyżyki. Najczęściej to rodzice chrzestni wręczają takie podarunki, które bardzo często towarzyszą komunijnemu dziecku do końca życia. Interesującym prezentem może być również oryginalny różaniec wykonany z ozdobnych elementów.

Bierzmowanie – jakie prezenty wybrać?

Artykuły religijne oferowane w sklepach internetowych świetnie sprawdzą się również jako upominki na bierzmowanie. W tym przypadku podobnie jak na Komunię Świętą warto wybrać pasującą książkę, która będzie stanowiła źródło wiedzy religijnej. Wśród dewocjonaliów jako prezent sprawdzą się również wszelkiego rodzaju wisiorki i bransoletki religijne, które będą każdego dnia przypominały o ważnym wydarzeniu. Warto zainteresować się również złotymi czy srebrnymi medalikami lub wisiorkami przedstawiającymi np. gołębia lub symbolicznie nawiązującymi do wiary, które można dopasować do wielu codziennych strojów.

Prezenty ślubne

Kolejną ważną uroczystością w życiu każdego człowieka to ślub. Połączenie dwóch osób na całe życie warto upamiętnić dopasowanym upominkiem. Warto zainteresować się religijnymi figurkami przedstawiającymi dwójkę ludzi. Można również sięgnąć po bardziej tradycyjne rozwiązania i zakupić figurki aniołów, postaci świętych. Wersje wykonane z porcelany lub bardziej luksusowych materiałów jak kość słoniowa. Wiele osób w ramach prezentu wręcza parze młodej również obrazy, ikony, które przyozdobią dom zakochanych.

Przeglądając produkty religijne oferowane na stronach internetowych, z łatwością znajdziemy liczne pomysły na pamiątki czy prezenty, które doskonale sprawdzą się przy okazji chrztu, komunii, bierzmowania czy ślubu. Pamiętajmy, że nawet drobny upominek potrafi stanowić niepowtarzalną pamiątkę, która będzie stanowiła upamiętnienie ważnej w życiu chwili.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone