Zamknij
REKLAMA

Sezon motocyklowy w pełni. Powstała jedyna w okolicy linia do badań technicznych motocykli!

09:10, 11.06.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Jeździsz motocyklem? Chcesz skontrolować swoją maszynę na profesjonalnej linii do badania jednośladów? W kwietniu otwarta została najnowocześniejsza w okolicy Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów oraz myjnia samochodowa dla samochodów ciężarowych i dostawczych - SPOT 1. W trosce o klientów pasjonujących się motocyklami  Stację Diagnostyczną wyposażono w osobną linię do badania jednośladów. 

 

Jedna z pierwszy w kraju linii do badań motocykli

W trosce o klientów pasjonujących się motocyklami  Stację Diagnostyczną wyposażono w osobną linię do badania jednośladów. Dzięki takiemu rozwiązaniu diagności są w stanie przeprowadzić przegląd "od ręki" i zadbać o bezpieczeństwo motocyklistów sprawdzających stan swoich maszyn.

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

SPOT 1 oferuje pełną gamę badań technicznych okresowych oraz dodatkowo wszystkich rodzajów pojazdów mechanicznych. Do każdego badania technicznego dodawany jest upominek, natomiast dla aut ciężarowych przewidziany jest voucher na bezpłatne mycie!

 

SPOT 1 to obecnie  najnowsza i jedna z najtańszych myjni w okolicy, która świadczy kompleksowe usługi mycia aut. SPOT 1 wykonuje również badania techniczne aut osobowych, cieżarowych, dostawczych i motocykli.

 

Tanio i solidnie. Dbamy o jakość naszych usług i oferujemy rabaty

Myjnia samochodowa dla pojazdów ciężarowych i dostawczych TYTAN TWS430 to zautomatyzowany, samojezdny portal, który sprosta nawet największym wymaganiom klienta. Wyszkolony personel zadba o dokładne oraz bezpieczne mycie pojazdów.

Myjnia i stacja powstała około 20 kilometrów od Uniejowa - w Turku na ulicy Kwiatkowskiego 1.

Dużą zaletą, którą posiada myjnia TIR, są elektryczne pompki, które pozwalają na precyzyjne dawkowanie środków chemicznych.


Dla stałych klientów udzielane są rabaty negocjowane indywidualnie. Na klientów myjni czeka bezpłatna kawa i herbata, wygodna poczekalnia oraz możliwość skorzystania przez kierowców z prysznica.

 

 

Stacja kontroli oraz myjnia znajdują się w Tureckiej Strefie Inwestycyjnej, na ul. Kwiatkowskiego 1. Usytuowana jest w pobliżu dogodnego szlaku komunikacyjnego, z dogodnym dojazdem z kierunku Uniejowa.

(materiał partnera)


Artykuł sponsorowany
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone