Zamknij
REKLAMA

Butlomat w Uniejowie. AmeriGas wprowadza nowość na rynku sprzedaży butli gazowych

06:54, 05.09.2019 | Materiał promocyjny
Skomentuj

Z butli gazowych w gospodarstwach domowych korzysta prawie 40% Polaków, w powiecie Poddębickim i samym Uniejowie ta liczba sięga 100%. Nowe, innowacyjne rozwiązanie zaproponowane przez AmeriGas, będzie nie tylko dużym ułatwieniem, ale ma szansę zrewolucjonizować sprzedaż butli w Polsce.

Butlomat, bo o nim mowa, to urządzenie przypominające obecne na rynku od kilku lat, samoobsługowe Paczkomaty i Pralniomaty. Pozwala ono w prosty sposób, samodzielnie, wymienić butlę gazową. Szybko, łatwo i wygodnie. Co istotne, Butlomat będzie dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedziele bez handlu oraz w każde świeta.

Aby sprostać wymogom bezpieczeństwa Butlomat wyposażony jest w czujniki optyczne oraz system ważenia weryfikujący butle pod względem kształtu i ciężaru. Urządzenie pozwala też na zwrot pustej butli gazowej. Płatności dokonywane są kartą, a obok terminalna płatniczego umieszczona jest szczegółowa instrukcja.

- Butlomat to innowacyjne urządzenie i prawdziwy postęp w sprzedaży detalicznej tego asortymentu. Jego ogromną zaletą jest dostępność: będzie znajdował się w często uczęszczanych miejscach i będzie można z niego skorzystać o każdej porze dnia i nocy. To także bezpieczeństwo i pewność, że kupujący otrzymuje oryginalną, butlę, z plombą poświadczającą jej bezpieczeństwo oraz prawidłową ilość i jakość gazu - zapewnia Agnieszka Stochmal, Dyrektor Marketingu i Obsługi Klienta z AmeriGas Polska.

 

Pierwsze Butlomaty pojawiły się w Polsce w 2017 roku i zostały dobrze przyjęte przez Klientów. Od tego czasu ich ilość stopniowo rośnie i kolejne miasta mogą korzystać w tej wygodnej formy wymiany butli.

Producentem Butlomatów jest polska firma Noatech, specjalizująca się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań samoobsługowych.

- Dziś dla konsumentów liczy się przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda. Butlomat właśnie to zapewnia - mówi Julian Kozankiewicz, prezes zarządu Noatech. Jest również atrakcyjną nowinką techniczną, a te - jak pokazuję rzeczywistość są bardzo popularne w naszym społeczeństwie, otwartym na nowe, komfortowe rozwiązania ułatwiające codzienność.

Innowacyjność Butlomatu została zauważona i doceniona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, a samo urządzenia zdobyło tytuł Dobrego Wzoru.

Jak korzystać z Butlomatu?

Pomimo, że urządzenie wprowadza zupełnie nowy sposób sprzedaży gazu w butlach korzystanie z niego jest bardzo proste, a wymiana butli zajmuje w nim mniej, niż minutę i składa się z czterech kroków.

Wybierz typ operacji

Aby rozpocząć wymianę butli, wybierz z menu opcję „Zakup gazu” a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami na wyświetlaczu lub instrukcją umieszczoną na urządzeniu, do wyboru masz możliwość wymiany butli, jak i nabycia nowej butli wraz z kaucją. W Butlomacie są dostępne tradycyjne butle stalowe, butle bez kołnierza, butle NANO oraz butle DOM LIGHT. W Butlomacie możesz również nabyć reduktory dla lekkich butli AmeriGas.

Zostaw pustą butlę w skrytce

Butlomat weryfikuje zwracane butle – na początku procesu wymiany poprosi Cię o umieszczenie Twojej butli w słupku sterowniczym, a po pomyślnym zweryfikowaniu o odstawienie jej do pustej skrytki. Butlomat rozpozna typ butli i pozwoli na przyjęcie butli nie tylko firmy AmeriGas, ale też od innych dostawców gazu, o ile butla nie jest uszkodzona.

Zapłać za gaz

Aby zapłacić w Butlomacie nie potrzebna Ci będzie gotówka – transakcji dokonasz za pomocą karty wprowadzając ją do czytnika albo poprzez transakcję zbliżeniową.

Odbierz pełną butlę i paragon

Gdy płatność zostanie potwierdzona przez system, Butlomat wydrukuje paragon wraz z potwierdzeniem płatności. Po jego odebraniu pamiętaj, żeby odebrać swoją, nową, pełną butlę z gazem.

Gdzie znajduje się Butlomat?

Butlomat działa na terenie parkingu sklepu Polomarket, zlokalizowanego przy ulicy błogosławionego Bogumiła 50. Jest on dostępny dla klientów, również poza godzinami otwarcia sklepu oraz we wszystkie święta oraz niedziele bez handlu.

 

 

 

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone