Zamknij
REKLAMA

Uwaga Rodzicu! Ubezpiecz swoje dziecko w ramach NNW Szkolnego z rabatem 10%

09:32, 09.09.2019 | Artykuł promocyjny
Skomentuj

Rozpoczął się kolejny rok szkolny. Nowe obowiązki, nauka oraz przygody. A co za tym idzie wiele niebezpieczeństw, które czyhają na nasze pociechy.

Jest to także moment, w którym koniecznym jest, aby ubezpieczyć swoje dziecko od Następstw Niebezpiecznych Wypadków (NNW).

Ubezpieczenie takie wykupowane jest od pokoleń. Tak, jak niegdyś nasi rodzice wykupowali nam ubezpieczenia szkolne w sekretariacie szkolnym, tak i dziś my z kolei, mamy wręcz obowiązek, aby zabezpieczyć się od bardzo wysokich kosztów leczenia, a także aby móc starać się o odszkodowanie za szkodę wyrządzoną naszemu dziecku.

Wraz z rozwojem technologii i pojawianiem się nowych firm ubezpieczeniowych na rynku, zmieniły się także zasady oraz możliwości wykupowania takich ubezpieczeń.

Kiedyś nasi rodzice wędrowali po kwitek do szkolnego sekretariatu, dziś możemy zrobić to błyskawicznie, bez wychodzenia z domu - czyli online. Nie dość, że szybciej, łatwiej, to jeszcze z rabatem wynoszącym 10% składki.

Jednym z najbardziej popularnych serwisów online, za pomocą którego możemy błyskawicznie ubezpieczyć nasze dziecko jest bezpieczny.pl

To platforma, która od wielu lat wypracowała zaufanie i uznanie wielu rodziców, oferując możliwość wykupienia ubezpieczenia na korzystnych warunkach. Firmami, w których możemy z powodzeniem ubezpieczyć nasze dzieci są m.in. tacy potentaci rynku ubezpieczeniowego jak: Generali TU S.A. i Generali Życie TU S.A. oraz AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. oraz AXA Życie TU S.A.

Co zrobić, aby wykupić ubezpieczenie dla swojego dziecka?

Aby zrobić to szybko i sprawnie, wystarczy wejść pod link podany na końcu artykułu.

Po kliknięciu, otworzy nam się strona, na której zostaniemy poproszeni o wypełnienie podstawowych, niezbędnych danych związanych z ubezpieczeniem.

1. Zapoznaj się z oświadczeniem, które jest standardowym wymogiem, aby zakupić ubezpieczenie. Po przeczytaniu treści, pod napisem „Potwierdzam powyższe informacje" kliknij TAK.

2. Otworzy Ci się poniżej formularz, który należy wypełnić podstawowymi danymi - Twoimi oraz dziecka.

 

3. UWAGA: Aby otrzymać rabat na ubezpieczenie, w polu: 5-cio cyfrowy Kod Pośrednika wpisz cyfry: 25895

 

4. Wybierz datę, od kiedy Twoje dziecko ma być objęte ubezpieczeniem.

5. Podaj dane dziecka, które chcesz objąć ubezpieczeniem

6. Na końcu wybierz, czy dziecko uczęszcza do Żłobka/Przedszkola, czy do Szkoły

7. Rozwiną Ci się kwoty, które odpowiadają różnym wariantom ubezpieczenia (wysokości odszkodowania oraz kwota odpowiadająca 1% uszczerbku na zdrowiu). Możesz w tym momencie zapoznać się z wariantami, klikając przycisk [Podgląd oferty]

8. Kliknij w kwotę, odpowiadającym Twojemu wariantowi

7. Kliknij Dalej > aby wybrać sposób płatności online.

8. Po zakończonej transakcji, otrzymasz powiadomienie drogą mailową o zawarciu ubezpieczenia. I gotowe!

 

To zaledwie parę kliknięć i temat ubezpieczenia naszego dziecka mamy z głowy.

 

Aby przejść do serwisu bezpieczny.pl i zakupić ubezpieczenie dla swojego dziecka, kliknij poniższy przycisk:

(Artykuł promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone