Zamknij
REKLAMA

Gdzie w Uniejowie iść na masaże i rehabilitację? Zobacz co oferuje salon MagNat

06:09, 15.11.2019 | materiał partnera
Skomentuj

W Uniejowie na ulicy Bogumiła 29 działa gabinet masażu i rehabilitacji. W Salonie MagNat można skorzystać z masażu leczniczego, relaksacyjnego, czy profesjonalnych zabiegów na twarz oraz ciało. Co jeszcze w ofercie salonu?

,,Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Zajmujemy się masażami i terapią przeciwbólową na kręgosłup bądź danymi jednostkami chorobowymi, takimi jak łokieć tenisisty, golfisty, cieśń nadgarstka, problem ze stawem barkowym, bądź całą obręczą barkową. Stosujemy również terapię punktów spustowych, która jest techniką wykorzystującą różne formy ucisku i ruchów w różnych kierunkach we wrażliwych miejscach w tkance mięśniowej. Celem terapii jest uwolnienie się od bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych. Wykonujemy masaże na takich jednostkach chorobowych jak rwa kulszowa, rwa barkowa, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, zwichnięcia,  czy rehabilitację po złamaniach. Odpowiednie zabiegi są również skuteczne przy bólach migrenowych, oraz porażeniach nerwu twarzowego'' - mówi fizjoterapeuta Magdalena Musiał z salonu MAgNat.

 

Gabinet MagNat prowadzi Magdalena Musiał - magister fizjoterapii, która pracuje w zawodzie już od 2011 roku, począwszy od gabinetów fizjoterapeutycznych po gabinety SPA. Oprócz wiedzy zdobytej przez cały okres studiów, jest również absolwentką wielu specjalistycznych kursów rozszerzających kwalifikacje. 

W bogatej ofercie salonu MagNat  można znaleźć m.in. masaż klasyczny i relaksacyjny, masaże bańką chińską, gorącą czekoladą, czy specjalne masaże dla kobiet w ciąży. Wykwalifikowany personel wykona także masaże sportowe, drenaże limfatyczne oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, m.in. peelingi.


W salonie MagNat można się zrelaksować także na podwójnych masażach, na które można zabrać przyjaciółkę lub mamę. W ofercie znaleźć można nie tylko zabiegi przecibólowe, ale również relaksacyjne i odprężające. 

Zobacz ofertę salonu:

Gabinet MagNat znany jest z indywidualnego i profesjonalnego podejścia do każdego klienta. Wiele z oferowanych masaży i zabiegów można wykonać nie tylko w salonie, ale również z dojazdem do pacjenta

Pacjentów na pewno mile zaskoczą przystępne ceny oraz rabaty i gratisowe zabiegi dla stałych klientów. Wszystkich zainteresowanych Salon Magnat Magdalena Musiał zaprasza od poniedziałku do soboty na ul. Bogumiła 28 w Uniejowie (wejście obok sklepu z farbami) . Kontakt telefoniczny pod numerem tel.726 100 152


Nowoczesny salon masażu i fizjoterapii znajduje się na ulicy Bogumiła 29 w Uniejowie.

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

adamadam

0 0

Super wpis. https://sensualmassage.eu/ 20:26, 22.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%