Zamknij
REKLAMA

Hotel Termalny - Podaruj sobie chwilę wytchnienia

07:27, 24.01.2020 | materiały partnera

Wyjątkowe doświadczenie związane z wypoczynkiem i błogim relaksem, które sprawia, że goście chcą pozostać na dłużej. Bliskość ciekawych atrakcji, urzekającej przyrody oraz dostęp do pysznej i zdrowej kuchni. To synonimy idealnie określające Hotel Termalny w Uniejowie. Czas w nim spędzony wart jest zapamiętania.

Hotel Termalny w Uniejowie wyróżnia unikalny styl i charakter zainspirowany miejscem, w którym się znajduje. Sąsiedztwo Warty tworzy baśniowy klimat, który stał się motywacją do zaprojektowania nowoczesnej bryły hotelu. Jego futurystyczna konstrukcja przypomina swoim kształtem okręt wyłaniający się znad brzegu rzeki. Takie współczesne wzornictwo doskonale współgra z otaczającym hotel krajobrazem.

Ten butikowy obiekt oferuje 20 nowoczesnych pokoi o wysokim standardzie, które dzięki komfortowemu i funkcjonalnemu wyposażeniu gwarantują doskonałe warunki do odpoczynku od zgiełku miasta. We wnętrzach hotelu króluje minimalizm wzbogacony o designerskie dodatki, a wyjątkowy klimat tworzą dużych rozmiarów okna, które wypełniają pomieszczenia naturalnym światłem, zapraszając do poświęcenia chwili na zatrzymanie się i spokojną medytację.

Hotel Termalny w Uniejowie to miejsce idealne nie tylko na wypoczynek, ale także na konferencję, szkolenie, sympozjum lub spotkanie biznesowe. A wszystko za sprawą nowoczesnej i wyposażonej w profesjonalny sprzęt multimedialny sali konferencyjnej. Powierzchnia użytkowa audytorium umożliwia ustawienie stołów i krzeseł w zależności od indywidualnego życzenia klienta oraz liczby uczestników spotkania. Oferta Hotelu Termalnego dotycząca organizacji konferencji i szkoleń skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie kameralność i wysoki standard świadczonych usług.

Niezwykle klimatyczna jest również ukryta w nowoczesnej bryle hotelu Restauracja Termalna, która dba o podniebienia gości, zapraszając na jedyne w swoim rodzaju potrawy. Restauracja hołduje ekologicznej kuchni, zgodnie z ideą powrotu do natury. W menu królują sezonowe i regionalne dania, serwowane z dbałością o nowoczesne trendy światowej gastronomii. Ważne miejsce w karcie dań zajmuje także włoska pizza, podawana z tradycyjnymi oliwami. Poranki w restauracji smakują pyszną, aromatyczną kawą, a wieczory oryginalnymi drinkami i wykwintnymi winami wyselekcjonowanymi przez samego Roberta Makłowicza. Restauracja Termalna zaprasza w swoje progi nie tylko gości hotelowych, ale także osoby z zewnątrz. To doskonałe miejsce na romantyczną kolację, przyjęcie w rodzinnym gronie czy biznesowy lunch.

Z ogromnych okien hotelu podziwiać można niesamowity widok na urokliwy zabytkowy park oraz dumnie prezentującą się Wartę. A niezwykła bliskość cichych i zielonych terenów inspiruje do tworzenia własnych wspomnień z pobytu w Uniejowie oraz poznania jego pięknych zabytków, ciekawych atrakcji i tajemniczych zakątków. Tym bardziej, że obiekt ten położony jest w niedalekiej odległości od klasycystycznego zamku oraz kompleksu termalno-basenowego „Termy Uniejów”, który oferuje różnorodne formy odnowy biologicznej i relaksu w strefie Wellness & SPA.

Uniejów zlokalizowany jest zaledwie 45 km od Łodzi, 150 km od Warszawy i 12 km od autostrady A2, łączącej wschód z zachodem Polski. Dzięki takiemu położeniu nie trzeba przemierzać tysięcy kilometrów, żeby spędzić chwile pełne wrażeń, odkryć niezwykłą przyrodę i zafundować sobie błogi relaks w komfortowym obiekcie. Hotel w Uniejowie jest gwarancją udanego wypoczynku na najwyższym poziomie. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, zorganizowanych grup, jak osób pragnących po prostu zregenerować się i odpocząć od pędu codziennego życia.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone