Zamknij
REKLAMA

Gdzie zorganizować imprezę w Uniejowie? [FOTO]

08:54, 24.01.2020 | materiał partnera
Dzięki dużemu wyborowi sal w Aparthotelu można zamówić organizację bankietu dla kilkunastu osób, ale również dużą imprezę dla kilkuset gości.

Dla wszystkich, którzy chcą zorganizować imprezę rodzinną w Uniejowie, z bardzo atrakcyjną i różnorodną ofertą przychodzi ,,Aparthotel Termy Uniejów". Nowy luksusowy obiekt oferuje sale bankietowe, przestrzenną restaurację z tarasem zewnętrznym oraz możliwość organizacji przyjęć plenerowych. Wszystko to w atrakcyjnych pakietach cenowych.

Od bankietów po wielkie bale


,,Aparthotel Termy Uniejów" oferuje duże sale bankietowe z możliwością podziału na mniejsze sale, które dopasowane są do liczby gości. Oprócz sal bankietowych hotel posiada również przestrzenną restaurację z tarasem zewnętrznym oraz możliwość organizacji przyjęć plenerowych, których atutem jest wyjątkowa lokalizacja hotelu.

Do dyspozycji gości jest również miejsce do zabawy dla dzieci, m.in. bawialnia wewnątrz hotelu oraz zewnętrzny plac zabaw i strefa gier kreatywnych. Przed hotelem znajduje się również duży, bezpłatny parking dla gości. 

Dzięki dużemu wyborowi sal w Aparthotelu można zamówić organizację bankietu dla kilkunastu osób, ale również dużą imprezę dla  250 gości.

Menu ustalane indywidualnie. Organizacja bajecznych wesel, bankietów, chrzcin, komunii


Ciekawa lokalizacja, nowoczesne, klimatyzowane sale oraz wykończenie na najwyższym poziomie to nie jedyne atuty oferty Aparthotelu Termy Uniejów, jeśli chodzi o organizację niezapomnianych imprez rodzinnych. Wyjątkowe menu, kreatywny szef kuchni oraz doświadczeni kucharze sprawią, że nawet najbardziej wymagający goście będą zadowoleni z oferty dań serwowanych na imprezie lub przyjęciu.

 

,,Menu ustalane jest indywidualnie, dajemy naszym gościom wybór spośród bogatej oferty przygotowanej specjalnie na imprezy okolicznościowe. W zależności od wybranego menu i budżetu, ceny za osobę zaczynają się już od 120 złotych - mówi  Edyta Majewska - dyrektor generalny hotelu. Możemy się pochwalić nie tylko bogatym menu, ale również profesjonalną obsługą na najwyższym poziomie. Goście orgnizujący imprezę w Aparthotelu mogą wprowadzić na nią swój alkohol, ciasta oraz napoje, jeśli takie jest ich życzenie. Bardzo elastycznie podchodzimy do potrzeb klientów'' -  dodaje dyrektor generalny Aparthotelu Termy Uniejów.

Dużo zieleni, terenów rekreacyjnych, park w sąsiedztwie hotelu to atuty organizacji rodzinnych imprez w Aparthotelu Termy Uniejów, który dysponuje 172-apartamentami, gdzie również mogą zatrzymać się goście. 

Osoby, które chcą zorganizować swoją imprezę rodzinną w Aparthotelu Termy Uniejów mogą zadzwonić pod numer tel. 504 407 304 lub wysłać zapytanie pod e-mail: [email protected]. Więcej informacji znaleźć można również na stronie internetowej https://www.aparthotel-termyuniejow.pl/inne/

[ZT]2299[/ZT]

 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone