Zamknij
REKLAMA

Od 4 maja gabinet masażu i rehabilitacji Magnat w Uniejowie otwarty dla pacjentów

09:45, 30.04.2020 | M.K
Skomentuj

Od 4 maja 2020 roku gabinet masażu i rehabilitacji Magnat w Uniejowie ponownie otwarty dla pacjentów. W Salonie MagNat można skorzystać z masażu leczniczego i zabiegów rehabilitacyjnych. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa umawianie wizyt odbywa się telefonicznie bądź e-mailowo.

Pacjenci mogą wrócić na fizjoterapię i miejmy nadzieję, że proces ich rehabilitacji będzie od tej chwili przebiegał bez zakłóceń - informuje Krajowa Izba Fizjoterapeutów. Osoby ze stanami ostrymi (bólowymi) czy po zabiegach mogą od 4 maja trafić do fizjoterapeutów.

- Pacjenci mogą otrzymać już pełne wsparcie. My, fizjoterapeuci wracamy do pracy i możemy się skupić na pacjentach i ich potrzebach - mówi Magdalena Musiał z salonu MAgNat.

Dodaje, że w dobie epidemii fizjoterapeuci dokładają wszelkich starań, żeby fizjoterapia i zabiegi odbywały się w sposób bezpieczny dla pacjentów i dla fizjoterapeutów.

W celu zmniejszania zagrożenia rejestracja odbywa się telefonicznie lub na stronie na facebooku. Personel zaopatrzony jest w niezbędne środki ochrony indywidualnej oraz dezynfekcyjne. Zachowana jest również odpowiednia przerwa w przyjmowaniu kolejnych pacjentów.

Osoby, które chcą umówić się z fizjoterapeutą mogą to zrobić pod numerem telefonu 726100152 lub na stronie na Facebooku. Nowoczesny salon fizjoterapii znajduje się na ulicy Bogumiła 29 w Uniejowie.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

MoniMoni

2 0

A czy solarium też będą otwarte ☺️ 09:16, 03.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZainteresowanyZainteresowany

1 2

Ehmn.. Z tego co ministerstwo sobie podkreśliło. Fizjoterapia tak, ale masaże nie. Więc ryzykują otwierając oferty masażu dość wysokim mandatem. 09:43, 03.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zainteresowany 2Zainteresowany 2

2 1

Cytuje:
"Również tego dnia zostaną przywrócone zabiegi rehabilitacyjne, ale nie obejmują one gabinetów masażu. Otwarte zostaną także boiska szkolne... "
Dotyczy to właśnie 2 tury obostrzeń 4 maja. 09:46, 03.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA