Zamknij
REKLAMA

33-letnia Ola potrzebuje ponad 400 tysięcy na leczenie!! Można pomóc uratować jej życie

10:04, 24.11.2020 | M.K
Skomentuj siepomaga.pl

Od półtora roku jest mamą cudownej Marcelinki. Od miesiąca choruje na złośliwego guza mózgu. ,,Walczę z całych sił, bo nie wyobrażam sobie, że moje dziecko mogłoby zostać bez mamy. Szansą dla mnie jest immunoterapia w klinice w Niemczech – bardzo kosztowna, ale i bardzo skuteczna" - apeluje o pomoc 33-letnia Ola Zwolińska.

Tym razem pilnej pomocy potrzebuje Aleksandra Zwolińska, u której wykryto nowotwór złośliwy mózgu. Aby jak najszybciej uzbierać pieniądze na leczenie, utworzono grupę z licytacjami charytatywnymi oraz zbiórkę na http://siepomaga.pl/walka-oli.

Aleksandra jest młodą mamą półtorarocznej Marcelinki, dla której postanowiła walczyć ze wszystkich sił. Od wielu lat choruje na padaczkę, a miesiąc temu wykryto u niej glejaka wielopostaciowego, który cały czas rośnie - w tym momencie ma już prawie 9 centymetrów. Jest położony na dwóch półkulach mózgu i niemożliwy do usunięcia przez operację.

 

Dla Aleksandry Zwolińskiej szansą na powrót do zdrowia i ratowanie życia jest kosztowna immunoterapia w Niemczech. Do celu brakuje jeszcze ponad 200 tysięcy złotych. Jak możemy pomóc Aleksandrze? Na stronie fundacji Siepomaga znajduje się zbiórka charytatywna, którą można wesprzeć dowolną kwotą: http://siepomaga.pl/walka-oli

Warto zajrzeć także do grupy z licytacjami charytatywnymi, która znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/licytacjewalkaoli, gdzie każdy może wystawić przedmioty lub usługi. Osoba, która wygrywa licytację wpłaca wylicytowaną kwotę na stronie zbiórki. Po wpłacie zwycięzca licytacji wstawia potwierdzenie wpłaty. Na jego podstawie osoba wystawiająca przekazuje lub wysyła przedmiot na wskazane dane adresowe.

Obecnie na grupie można znaleźć wiele ofert: od książek, dekoracji, ciast i tortów, poprzez rozmaite usługi takie jak stylizacja paznokci, sesja zdjęciowe, oprawa muzyczna do ślubu czy lot motolotnią. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, przy okazji wspierając lokalne firmy, które także solidaryzują się z Aleksandrą.

Pomóc w zbiórce środków na leczenie Oli można także przekazując darowiznę na konto Stowarzyszenia „Nadzieja” w Malanowie nr konta 34 8557 0009 01008502 2001 0006 – z dopiskiem „dla Aleksandry Zwolińskiej” lub przekazując 1% podatku dochodowego na Stowarzyszenie „Nadzieja” w Malanowie nr KRS: 0000257764 – z dopiskiem „dla Aleksandry Zwolińskiej".

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA