Zamknij
REKLAMA

Soczewki kontaktowe Johnson & Johnson - jak wybrać najlepsze szkła kontaktowe?

11:49, 25.11.2020 | materiały partnera

Szkła kontaktowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie lubią, nie chcą lub nie mogą nosić okularów. Niestety wiele osób jest zmuszonych do korygowania swojej wady wzroku i właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzą soczewki kontaktowe. Dowiedz się, na jakie kwestie warto zwrócić uwagę przy wyborze soczewek!

  1. Wybierz odpowiednie szkła kontaktowe
  2. Soczewki Johnson&Johnson – dopasuj szkła do swoich potrzeb
  3. Soczewki kontaktowe Acuvue - wybierz sprawdzonego producenta
  4. Dobierz soczewki Acuvue z pomocą specjalisty

Szkła kontaktowe to duże ułatwienie dla osób z wadą wzroku. Pozwalają na jej niewidoczne skorygowanie, a także na uniknięcie noszenia okularów, które często bywają ciężkie i niewygodne. Sprawdź, jak wybrać idealne soczewki dla siebie.

Wybierz odpowiednie szkła kontaktowe

Producenci oferują różne rodzaje szkieł kontaktowych. W zależności od Twoich preferencji możesz zdecydować się na soczewki jednodniowe, tygodniowe, dwutygodniowe lub miesięczne. Z kolei ze względu na tryb noszenia można wyróżnić soczewki dzienne (czyli takie, które należy zdjąć zawsze przed pójściem spać) oraz całodobowe (tzw. day&night). Szkła kontaktowe różnią się między sobą również ze względu na materiał wykonania. Obecnie najczęściej spotykane są dwa rodzaje soczewek: hydrożelowe i silikonowo-hydrożelowe. Jeżeli szukasz szkieł wysokiej jakości, zwróć uwagę na soczewki kontaktowe Acuvue.

Soczewki Johnson&Johnson - dopasuj szkła do swoich potrzeb

Za pomocą soczewek kontaktowych można korygować różne wady wzroku. W przypadku krótko- i dalekowzroczności stosuje się soczewki progresywne. Osobom z prezbiopią (starczowzrocznością) również najczęściej poleca się szkła progresywne, które umożliwiają dobre widzenie zarówno z daleka, jak i z bliska. Z kolei szkła toryczne przeznaczone są zarówno dla krótko-, jak i dalekowidzów, a dodatkowo korygują astygmatyzm. Firma Johnson & Johnson posiada w swoim asortymencie różne rodzaje soczewek.

Soczewki kontaktowe Acuvue – wybierz sprawdzonego producenta

Poszukując odpowiednich szkieł kontaktowych warto zwrócić uwagę na soczewki sprawdzonych producentów. Doskonałym wyborem są szkła Acuvue, wprowadzone na rynek przez popularną firmę Johnson&Johnson. Soczewki tej marki pozytywnie wpływają na nawilżenie oczu, dodatkowo poprawiając komfort widzenia. Oprócz tego wszystkie soczewki Acuvue skutecznie chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Dobierz soczewki Acuvue z pomocą specjalisty

Bardzo istotne jest, aby przed zakupem soczewek skontaktować się z optometrystą lub lekarzem okulistą, który dobierze dla Ciebie odpowiednią moc szkieł i dopasuje ich rodzaj do Twojej wady wzroku. W następnej kolejności możesz już odwiedzić sklep z soczewkami Acuvue, wybrać swoje idealne szkła kontaktowe i cieszyć ich doskonałą jakością. W żadnym wypadku nie należy dobierać mocy soczewek samodzielnie, bez konsultacji ze specjalistą. W konsekwencji takiego postępowania zamiast poprawić swój wzrok, możesz go tylko niepotrzebnie pogorszyć.

Bogata oferta szkieł kontaktowych na rynku powoduje, że bez przeszkód możesz wybrać soczewki idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Pamiętaj jednak, żeby przed zakupem szkieł skonsultować się z optometrystą lub okulistą, który pomoże Ci dobrać soczewki odpowiednie dla Twojej wady wzroku.

 

-------------------------------------------------------------------------------

Najlepsze soczewki kontaktowe znajdziesz na www.soczewki365.pl


Kupuj tanio i bezpiecznie!
Bardzo duży wybór soczewek kontaktowych i akcesoriów

Ponad 1000 punktów odbioru!
Najlepsze ceny!
Masz wszystko czego potrzebujesz!

Koniecznie odwiedź sklep internetowy pod adresem www.soczewki365.pl

undefined

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA