Zamknij
REKLAMA

Termy Uniejów ruszają z wyjątkową promocją. Ponowne otwarcie już 28 maja

11:21, 11.05.2021 | M.K
Uniejowskie baseny promocją rozpoczynają sezon. fot. Termy Uniejów

Od 28 maja znów można korzystać z wodnych atrakcji kompleksu „Term Uniejów”. Z tej okazji przygotowano wyjątkową promocję dla gości uniejowskich basenów termalnych.

Termy Uniejów będą otwarte dzień wcześniej niż pierwotnie planowano, czyli od 28 maja 2021r. Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że ze względu na obecną sytuację w szpitalach, rząd przyspiesza otwarcie kilku branż, w tym m.in. fitness i basenów.

,,Pora nadrobić termalne straty! Jednak jak tego dokonać, skoro tak dłuuuugo się nie widzieliśmy? Głodnym termalnego relaksu Gościom, proponujemy wyjątkową promocję: Od 28 maja każdy z Was otrzyma 50% dodatkowego, wykupionego czasu! - zachęcają do wizyty w swoim kompleksie Termy Uniejów.

Z okazji ponownego otwarcia kompleksu termalnego przygotowano specjalną promocję, która potrwa od 28 maja 2021 r. do 25 czerwca 2021 r.  W ramach Promocji każdy Gość, który zakupi bilet wstępu Kompleksu termalno-basenowego w Uniejowie otrzyma dodatkowe 50% czasu pobytu. Promocją objęte są bilety wstępu do Strefy Basenowej ulgowe i normalne: 1-, 2- i 3- godzinne.

Co ważne, dodatkowy czas pobytu doliczany będzie również do wejść: hotelowych, karnetów 10- krotnego wstępu, na karty MultiSport, FitProfit, OkSystem i Groupon.

Regulamin akcji promocyjnej: link

 

 

 

Otwarcie basenów od 28 maja.

28 maja wg nowych planów rządu otwarte zostaną obiekty sportowe i baseny dla wszystkich, przy maksymalnym obłożeniu do 50 proc. Również uniejowskie baseny, które zamknięte były od 17 października po długiej przerwie wznowią swoją działalność.

Termy Uniejów to kompleks basenów z leczniczą wodą termalną, czerpaną z odwiertów z głębokości ponad 2 kilometrów spod powierzchni ziemi. Jej korzystny wpływ na zdrowie i urodę został potwierdzony badaniami naukowymi. Szczególnie duże uznanie znajduje wśród osób cierpiących na reumatyzm, dyskopatię, nerwoból i schorzenia o podłożu laryngologicznym.

W ramach kompleksu Term Uniejów można korzystać z basenu pływackiego, dla dzieci, basenów solankowo-uzdrowiskowych, rwącej rzeki, jacuzzi,  strefy brodzikowej z zamkiem dla dzieci oraz zjeżdzalni. W kompleksie znajduje się także strefa SPA  i relaksu z masażami oraz sauny. 

 

[ZT]3500[/ZT]

[ZT]3810[/ZT]

[ZT]3873[/ZT]

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%