Zamknij
REKLAMA

Do czego wykorzystuje się kwas hialuronowy nieusieciowany?

00:00, 09.06.2021 | materiały patnera

Skóra twarzy wraz z wiekiem wiotczeje oraz traci nawilżenie i estetyczny wygląd. By zredukować oznaki starzenia się oraz pobudzić procesy regeneracyjne skóry wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług salonów urody i gabinetów medycyny estetycznej. Wykonywane tam zabiegi wykorzystują różnorodne metody i substancje. Jedne z najpopularniejszych rozwiązań ostatnich lat są zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego nieusieciowanego. Czym jest ta substancja i gdzie się ją wykorzystuje?

Kwas hialuronowy nieusieciowany – gdzie znajduje zastosowanie?

Kwas hialuronowy nieusieciowany doskonale sprawdza się u tych z pacjentów, którzy potrzebują szybkiego i skutecznego zabiegu poprawy stanu skóry. Na szeroką skalę wykorzystywany jest więc on w zabiegach polegających na ostrzykiwaniu twarzy regenerującymi substancjami, takich jak mezoterapia igłowa. Klienci poddający się temu zabiegowi mogą liczyć na bardzo dobre rezultaty i natychmiastową poprawę wyglądu skóry. Odpowiada on za efekt nawilżenia i rozświetlenia, przez co jest szczególnie polecany osobom zmagającym się z suchą lub zmęczoną cerą. Dobrze radzi sobie także z płytkimi zmarszczkami, napinając skórę i nadając jej młodzieńczą jędrność i gładkość. Dzięki tym właściwościom kwas hialuronowy nieusieciowany stanowi obecnie jeden z najczęściej spotykanych składników koktajli regeneracyjnych wykorzystywanych w mezoterapii. Łączą one kwas oraz inne odżywcze substancje, pozwalając na kompleksową odnowę skóry i opóźnienie procesów starzenia.

Czym jest kwas hialuronowy nieusieciowany i jakie są jego właściwości?

Zalety kwasu hialuronowego medycyna estetyczna zna od lat. Występuje on w skórze, dzięki czemu zabiegi wykonywane przy jego użyciu obejmują zastosowanie naturalnych substancji. W swojej nieusieciowanej postaci ma on wyjątkowe właściwości – nie tylko pozwala na niemal natychmiastowe odżywienie skóry, lecz także może być łączony z innymi substancjami w celu kompleksowego ujędrnienia i poprawy jej zdolności regeneracyjnych. Szczególnie dobrym pomysłem może być aplikowanie go po sezonie wakacyjnym, gdyż częsta ekspozycja na słońce wysusza skórę i przyspiesza procesy starzenia. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nieusieciowanego nie są nieodwracalne – by na dłużej polepszyć stan skóry, warto poddać się serii kilku zabiegów.

Kwas hialuronowy nieusieciowany – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając preparaty zawierające kwas hialuronowy nieusieciowany, nie można pozwolić sobie na zbyt pochopną decyzję. W końcu od tego, jakiej substancji użyjemy, zależeć będą nie tylko rezultaty zabiegów, lecz także zadowolenie klientów i renoma naszego gabinetu lub salonu. Należy zwrócić uwagę na takie cechy preparatu jak stężenie poszczególnych składników oraz obecność odpowiednich certyfikatów. By mieć pewność, że zakupiony produkt odznacza się wysoką jakością, warto rozważyć skorzystanie z usług renomowanych producentów i dostawców. Szeroki wybór skutecznych preparatów znajdziemy na stronie https://cosmed24.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy-nieusieciowany/.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%