Zamknij
REKLAMA

Łódzka sobota na boiskach 1. Ligi. Zakłady bukmacherskie na mecze ŁKS-u i Widzewa!

00:00, 15.04.2022 | materiał partnera

Rozgrywki 1. Ligi powoli wkraczają w decydującą fazę. Do zakończenia sezonu zostało jeszcze siedem kolejek, w których o awans do Ekstraklasy walczyć będą obie łódzkie drużyny. W Wielką Sobotę Widzew podejmie u siebie Puszczę Niepołomice, a ŁKS uda się na stadion Zagłębia Sosnowiec. W tym artykule poznasz zapowiedź tych meczów i dowiesz się jakie kursy przygotowały zakłady bukmacherskie PZBuk. Serdecznie zapraszam! 

Marsz w kierunku Ekstraklasy 

Przed sezonem ani piłkarze ŁKS-u, ani Widzewa nie chcieli otwarcie mówić o awansie do najwyższej polskiej ligi. W poprzednich rozgrywkach duże plany spełzły na niczym i teraz po prostu obie drużyny skupiają się na następnych meczach i walce o kolejne punkty. Taka strategia przynosi dobre rezultaty. Piłkarze z al. Piłsudskiego jak na razie zajmują 2. miejsce w 1. Lidze, a to oznacza bezpośredni awans do Ekstraklasy. Z kolei ŁKS plasuje się na 6. pozycji, która daje prawo gry w barażach. 

Zakłady bukmacherskie i ich kursy są pewnego rodzaju wyznacznikiem tego, w jakiej formie znajdują się dane drużyny i jakie mają szanse na zwycięstwa oraz awans. Zakłady PZBuk uważają, że łódzkie drużyny odniosą w najbliższej kolejce zwycięstwa, a te mocno przybliżą do awansu Ekstraklasy. Wpływ mają na to przede wszystkim formy obu zespołów. Przed tygodniem ŁKS odniósł niezwykle ważne zwycięstwo 3:2 nad Sandecją Nowy Sącz. Z kolei Widzew jest niepokonany od 3 meczów, których zdobył 7 punktów. Czy teraz piłkarze z Łodzi zanotują kolejne wygrane? 

Zakłady PZBuk z ofertą na 1. Ligę 

Zakłady internetowe PZBuk zapewniają typy i kursy na wszystkie mecze 1. Ligi, co dla prawdziwych kibiców tej ligi jest sporą zaletą. Wiesz już, że zarówno piłkarze ŁKS-u jak i Widzewa w ostatnim czasie spisywali się bardzo dobrze i w najbliższej kolejce wystąpią oni w roli faworytów do zwycięstw. Zakłady bukmacherskie PZBuk wystawiły kurs na wygraną piłkarzy Marcina Pogorzały na poziomie 2.40. Z kolei na zwycięstwo ich rywali, czyli zawodników Zagłębia Sosnowiec, wynosi on 2.90. Jeszcze większa dysproporcja jest w przypadku starcia Widzew - Puszcza. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi tylko 1.70, a na gości aż 4.80. Więcej kursów znajdziesz na stronie www.pzbuk.pl. Kliknij i sprawdź pełną ofertę na zakłady bukmacherskie.  

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie to przede wszystkim rozrywka, z której mogą korzystać osoby, które ukończyły już 18 lat. Nie traktuj ich jako zarobek, a jako formę fajnego zwiększenia emocji związanych ze śledzeniem sportowych wydarzeń. Dlatego graj odpowiedzialnie i mądrze korzystaj z zakładów internetowych. 

Wielka Sobota w wykonaniu ŁKS-u i Widzewa? 

To, że najbliższa sobota jest tzw. Wielką, jest pewne, ale czy taka będzie również dla kibiców obu łódzkich drużyn. Wiesz już, że kursy i zakłady bukmacherskie PZBuk stawiają na zwycięstwa ŁKS-u oraz Widzewa i moim zdaniem jest to całkiem uzasadnione. ŁKS zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem, które nie wygrało od dwóch spotkań, a Widzew podejmie na własnym obiekcie Puszczę, która nie zaznała zwycięstwa aż od czterech meczów. Forma rywali Łodzian nie powala, a to kolejny argument za tym, że warto postawić zakłady na zwycięstwa Rycerzy Wiosny i Widzewiaków. 

Dzisiaj zajmujemy się łódzkimi drużynami z 1. Ligi, ale nadal pamiętamy o naszych Termalnych. W tym roku piłkarze z Uniejowa rozegrali już pięć meczów, a w pierwszym z nich mierzyli się z Konstantynowem Łódzkim. Sprawdź bramki i zdjęcia z wygranego meczu na inaugurację rundy wiosennej. 

Czy ŁKS i Widzew zapewnią swoim kibicom szczęśliwsze Święta? Zakłady internetowe pz buk widzą na to spore szanse, a wszystko zweryfikuje boisko. Mecz Zagłębie Sosnowiec - ŁKS rozpocznie się o godz. 18:00, a pierwszy gwizdek w starciu Widzew - Puszcza usłyszymy o godz. 20:30. Pamiętaj, że aktualne kursy i zakłady znajdziesz na stronie internetowej bukmachera PZBuk. 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. 

Adam Kaźmierczak — redaktor portalu Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK w Toruniu oraz specjalista od SEO & Social marketingu. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%