Zamknij
REKLAMA

Termy Uniejów przedłużają specjalną majówkową promocję. W jakie dni obowiązuje promocja Trzy za dwa?

14:57, 09.05.2022 | .
Uniejowskie baseny promocją rozpoczynają majówkę. fot. Termy Uniejów

Kompleks Termy Uniejów w maju przygotował dla swoich gości specjalną promocję - ,,3 za 2", podczas której kupując bilet 3-godzinny zapłacimy tylko za 2 godziny. Teraz specjalna promocja została przedłużona i potrwa aż do 1 czerwca.

Termy Uniejów przygotowały specjalną majówkową promocję! 

Promocja ,,trzy za dwa'' trwała w dniach od 29 kwietnia 2022 do 8 maja 2022 roku. W ramach wiosennej promocji każdy gość Kompleksu Termalno-Basenowego mógł zakupić wejście 3- godzinne w cenie wejścia 2-godzinnego. Teraz specjalna promocja została przedłużona i potrwa aż do 1 czerwca.

Ponieważ goście kompleksu bardzo pozytywnie przyjęli nową wiosenną ofertę została ona przedłużona i potrwa do 1 czerwca 2022 roku.  Promocja - ,,Trzy za dwa"działa w dni powszednie od poniedziałku do czwartku.

 

 

Termy Uniejów to kompleks basenów z leczniczą wodą termalną, czerpaną z odwiertów z głębokości ponad 2 kilometrów spod powierzchni ziemi. Jej korzystny wpływ na zdrowie i urodę został potwierdzony badaniami naukowymi. Szczególnie duże uznanie znajduje wśród osób cierpiących na reumatyzm, dyskopatię, nerwoból i schorzenia o podłożu laryngologicznym.

W ramach kompleksu Term Uniejów można korzystać z basenu pływackiego, dla dzieci, basenów solankowo-uzdrowiskowych, rwącej rzeki, jacuzzi,  strefy brodzikowej z zamkiem dla dzieci oraz zjeżdżalni. W kompleksie znajduje się także strefa SPA  i relaksu z masażami oraz sauny. 

[ZT]5583[/ZT]

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%