Pokojowa

Nr oferty: StPr/22/0389Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Termalna 1, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi hotelowych i części wspólnych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • sumienność
    • dokładność
      Wymagania dodatkowe
      • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: VENTURY Sp. z o.o. sp. komandytowa
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Termalna 1, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Marzena Rudnicka
        Numer telefonu: 509 106 619
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        - Montaż konstrukcji wsporczych, - montaż paneli fotowoltaicznych oraz montaż i podłączenie okablowania.
        StPr/22/5893
        data rozpoczęcia pracy od 10.10.2022
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        - Sprzątanie pokoi i łazienek. - Sprawdzanie stanów magazynowych. - Informowanie o konieczności zakupu środków czystości.
        StPr/22/0412
        data rozpoczęcia pracy od 15.09.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Rozwożenie towarów na terenie Niemiec.
        StPr/22/0404
        data rozpoczęcia pracy od 12.09.2022
        wynagrodzenie od od 5 950 do 8 000 PLN

        Sprzątanie pokoi hotelowych i części wspólnych.
        StPr/22/0389
        data rozpoczęcia pracy od 24.08.2022
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
        StPr/22/0386
        wynagrodzenie od od 3 110 PLN

        Prace pomocnicze przy obróbce kamienia oraz montażu.
        StPr/22/0378
        data rozpoczęcia pracy od 22.08.2022
        wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

        Obsługa urządzeń budowlanych np. zagęszczarka, układanie i rozbiórka kostki brukowej.
        StPr/22/0283
        data rozpoczęcia pracy od 09.06.2022